banner212

banner211

Kocatöngelspor'da transfer bombalarını patlattı

Süper Amatör Lig ekiplerinden Kocatöngelspor, yeni sezon öncesinde yaptığı transferlerle ses getirdi. Borda mavili ekip Zekeriya Aygün yönetiminde şampiyonluk mücadelesi verecek.

Süper Amatör 03.09.2021, 16:19 UTKU KAYNAR
Kocatöngelspor'da transfer bombalarını patlattı
banner218

Türkiye Futbol Federasyon’u tarafından Amatör Liglerin 1 Ekim’de başlayacağının açıklanmasının ardından Sakarya takımlarında hareketli günler yaşanıyor. Birçok takım gibi Kocatöngelspor’da yeni sezon öncesinde kolları sıvadı. Bordo mavililer üst üste yaptığı transferlerle 2021-2022 sezonunda hedefi Bölgesel Lig olarak koydu.

8 İMZA

Geçtiğimiz sezon 1.Amatör Küme’den Süper Amatör Lig’e yükselen Kocatöngelspor’da ilk olarak takımın başına Zekeriya Aygün’ü getiren kulüp başkanı Çetin Ulaş, yeni sezon yapılanması için transfer harekatını hızlandırdı. Kocatöngelspor ilk olarak Sapancaspor’dan Furkan İyide, Hendek Dereköy’den İbrahim Ethem ve  Ensar Özkaya, Serdivanspor’dan Emre Akbaş, Kasımpaşaspor’dan Hakan Yılmaz ve Muhammet Ali Üstün, Mehmet Ali Bahadır, Geyvespor’dan Murat Kaba’yı kadrosuna kattı.

HAYIRLI OLSUN

Kulüp Başkanı Çetin Ulaş, amatör kulüplerin ve sporcuların uzun süredir sıkıntı çektiğine değinerek; Tüm ülkede olduğu gibi amatör futbol camiası da hem maddi hem de manevi olarak pandemi sürecinde önemli sıkıntılar çekti. İnşallah yeni sezonda hem gençler spor yapma imkanı bulacak hemde futbol tutkusunu yeniden yaşama şansımız olacak. Tüm kulüplerimize sağlıklı başarılı bir sezon diliyorum. Bizde şampiyonluk parolası ile çıktığımız bu yolda sonuna kadar mücadele edeceğiz.

İYİ BİR TAKIM

İyi bir takım oluşturduklarına değinen Kocatöngelspor antrenör Zekeriya Aygün; ‘’ Yönetimimiz sağolsun bize güvenerek bu görevi verdi. Hep birlikte onların desteği ile iyi bir takım oluşturma yolunda ilerlediğimizi düşünüyorum. İnşallah sağlık sorunları ve sakatlıklardan uzak bir sezon geçiririz. Ben ve oyuncu arkadaşlarım kulübün başarısı için elimizden geleni yapacağız’’ dedi.

Yorumlar (0)