Kral Rekora Koştu

Sakarya Süper Amatör Lig’de son 3 sezona damga vuran isimlerden biri Yalçın Yalazı oldu. 34 Yaşındaki tecrübeli golcü bu sezon 44 gol kaydetti.

Süper Amatör 30.04.2024, 18:03 SporExpres
Kral Rekora Koştu

Sakarya Süper Amatör Lig’de 2023-2024 sezonu geride kalırken attığı gollerle Yalçın Yalazı bir kez daha sezona damga vuran isim oldu. Amatör Milli Karmaya forması da giyen tecrübeli golcü attığı 44 golle Sakarya’da kırılması zor bir rekora imza attı.

GOL KRALI

Son iki sezonda As Akyazıspor, Kazımpaşa Birlikspor ve Karasu Aziziyespor forması ile 36 gol kaydeden Yalçın Yalazı, bu sezon bu performansının da üstüne çıkarak iki sezonda attığı toplam golden fazlasını kaydetti. Süper Lig’de şampiyonluğun iddialı ekiplerinden Yeşilyurt Forması giyen Yalçın Yalazı lig etabında 40, play-off etabında 4 gol kaydederek toplamda 44 golle Sakarya Gol Kralı oldu.

TEŞEKKÜR ETTİ.

Süper Lig’de sezonun tamamlanmasının ardından bir çok takım yeni sezon için planlama yapmaya başlarken kral Yalçın Yalazı’yı kadrosuna katma yarışına girdi. Golcü oyuncu;’’ Benim için gerçekten iyi bir sezon oldu. Fakat takım olarak şampiyonlukla taçlandırmak isterdik. Beni krallığı taşıyan takım arkadaşlarıma teşekkür ediyorum. Şimdiden arayan bir çok kulüp olması onur verici. Yeni sezonda inşallah şampiyonlukla taçlandıracağımız bir sezon olur’’ dedi.

Yorumlar (0)