banner212

banner211

Kuzuluk, As Akyazıspor'a sponsor oldu

Yeni sezon öncesi hedefi 3.Lig olarak belirleyen Sakarya Süper Amatör Lig ekiplerinden As Akyazıspor'a Kuzuluk Maden Suları sponsor oldu.

Süper Amatör 19.08.2018, 12:19 UTKU KAYNAR
Kuzuluk, As Akyazıspor'a sponsor oldu
banner218

Yeni sezon öncesi hedefi 3.Lig olarak belirleyen Sakarya Süper Amatör Lig ekiplerinden As Akyazıspor'a Kuzuluk Maden Suları sponsor oldu.

Sakarya Süper Amatör Lig'in iddialı ekiplerinden As Akyazıspor ilçede faliyet gösteren ünlü maden suyu markası Kuzuluk ile sponsorluk anlaşması imzaladı. Kuzuluk Maden Suyu fabrikasında yapılan törende As Akyazıspor adına başkan Ahmet Durmuş, Genel kaptan Ahmet Birinci katılırken Kuzuluk Maden Suları adına Genel Müdür Fevzi Şensoy sponsorluk anlaşmasını imzaladılar.

SATIŞTAN PAY VERECEK

Yapılan protokole göre Kuzuluk Maden Suları fabrikası malzeme ve maddi desteğin yanı sıra Kuzuluk Maden Sularının Akyazı'daki satışlarından elde ettiği tutarın %2 sini As Akyazıspor'a aktaracak. Kuzuluk Maden Suları Genel Müdürü Fevzi Şensoy, "Kuzuluk Maden Suları Sakarya'nın ve Akyazı'nın öz malıdır daha önce Sakarya Spor'a sponsor olmuştuk bu anlaşmamız devam ediyor aynı zamanda da ilçemizin güzide takımı olan As Akyazıspora da destek olmak istedik Akyazımıza ve As Akyazıspor'umuza hayırlı olsun." dedi.

TAKIMINIZA DESTEK OLDUN

As Akyazıspor kulüp başkanı Ahmet Durmuş, "Kısa süre önce yönetimini devraldığımız As Akyazıspor için çalışmalarımız devam ediyor hedefimiz Süper amatör ligde şampiyon olup guruplardan çıkarak BAL ligine gitmektir. Bu nedenle başlattığımız çalışmalara Kuzuluk Maden Suları fabrikamız sahip çıkarak sponsor oldu. Kendilerine teşekkür ederken Akyazılı hemşerilerimizde Kuzuluk Maden Sularını tercih ederek takımlarına destek olmalarını istiyoruz." dedi.

banner220
Yorumlar (0)