banner212

banner211

Lider Kuzuluk ,Aziziye Hazırlıklarına Başladı.

Süper Amatör A grubunda 15 puanla lider olarak bulunan Kuzuluk spor kendi evinde rakibi Karasu aziziye spor’u konuk edecek


Süper Amatör A grubunda 15 puanla lider olarak bulunan Kuzuluk spor kendi evinde rakibi Karasu aziziye spor’u konuk edecek.

Süper Amatör 04.01.2012, 07:30
Lider Kuzuluk ,Aziziye Hazırlıklarına Başladı.
banner218
Süper Amatör A grubunda 15 puanla lider olarak bulunan Kuzuluk spor kendi evinde rakibi Karasu aziziye spor’u konuk edecek


Süper Amatör A grubunda 15 puanla lider olarak bulunan Kuzuluk spor kendi evinde rakibi Karasu aziziye spor’u konuk edecek.Kırmızı beyazlı takım Pazartesi akşamı yaptığı idman ile Karasu Aziziye spor hazırlıklarına başlamış oldu.Altuntaş’tan Taraftar Çağrısı

Kuzuluk spor’un teknik direktörü olan İbrahim Altuntaş durumları hakkında bilgi verdi. “Karasu Aziziye spor ile 7nci hafta maçında karşı karşıya geleceğiz.Şuan takımımızın durumu gayet iyi şuana kadar 6 maç yaptık 1 Mağlubiyetimiz var 15 puanla lideriz.Bu yüzden takımda morallerimiz çok yüksek Karasu Aziziye spor maçına çok iyi hazırlanıyoruz.Karasu maçında tüm taraftarlarımızı oynayacak olduğum Aziziye maçına bekliyoruz.Biz yönetim ile Genel Kaptanım Hüseyin Yanık Kulüp Başkanım Yusuf Karpuz ve diğer yönetimdeki arkadaşlarım ile bir araya gelerek bu maç hakkında görüşmelerimiz oluyor şuan sadece Karasu Aziziye maçını düşünüyoruz bu maçı alarak yolumuza Lider olarak devam etmek istiyoruz dedi.

Futbolcuların Moralleri yerinde

Kırkpınar spor galibiyetinin ardından Pazartesi günkü idman da Futbolcuların keyiflerinin yerinde olduğu gözden kaçmadı. Futbolcular Karasu Aziziye spor galibiyetinden çok emin.

Kaleye Tam Not

Kuzuluk spor kulübü kalecileri maçlarda kurtarışlarıyla devleşmeye devam ediyor.4 Haftadır gol yemeyen Emre Çiçek Karasu Aziziye spor maçında da kalesini gole kapayacağını ifade etti.

Yunus Emre Dursun Şampiyon Olacağız “Dedi”

Kuzuluk sporun başarılı orta saha oyuncusu Yunus Emre Dursun Kırkpınar maçında gösterdiği performans ile taraftarlardan alkış aldı. Muhabirimize yaptığı açıklamada  “Karasu Aziziye maçına çok iyi hazırlanıyoruz Hocalarımız bize bu maçın ne kadar çok önemli olduğunu her idmanda anlatıyor.Rakibimiz ne kadar güçlü bir takımsa bizde o kadar güçlüyüz Şampiyonluğun en büyük adayı biziz Şampiyon olamadığımız taktirde ilk 3’ün içine gireceğimize inanıyoruz ama ne olursa olsun Kuzuluk spor’u Deplasmanlı lige kazandıracağız dedi. 

Yorumlar (0)