banner212

banner211

Nedim Ecevit'den yalan haberlere tepki

Nedim Ecevit''Arifiye Belediye Başkanı Hüseyin Karakullukçu hakkında “bize maddi destekte bulunmuyor” demedim.

Süper Amatör 04.01.2012, 06:10
Nedim Ecevit'den yalan haberlere tepki
banner218
Nedim Ecevit''Arifiye Belediye Başkanı Hüseyin Karakullukçu hakkında “bize maddi destekte bulunmuyor” demedim.

Ecevit: “Bugüne kadar hiçbir zaman Arifiye Belediye Başkanı Hüseyin Karakullukçu hakkında “bize maddi destekte bulunmuyor” demedim. Bunu diyecek kadar nankör biri değilim. Çıkan yalan haberler bizleri başkanımız karşısında son derece rencide etmiştir” dedi.


YALAN YAZMAKTAN BIKMADILAR


Hanlı Beldespor kulüp başkanı Nedim Ecevit son günlerde bazı yerel gazetelerde kendi ağzından yazılan yalan haberleri yazanlara savaş açtı. Her kulüp gibi kendilerinin de bazı maçlarda hakem hataları nedeniyle sıkıntı içerisinde kaldıklarını dile getiren Ecevit, “Ancak bunları hiçbir zaman gazete sütunlarına taşımadık. Maçlardan sonra yanımıza gelen gazeteci arkadaşlarımızla paylaştığımız ince ayrıntılar bir bakıyorsunuz yarın gazetelerde haber olmuş. Daha da önemlisi söylemediğimiz şeylerin bizim ağzımızdan yazılmış dile getirilmesi.Bu nasıl gazetecilik anlayışı? Biz hakemler hakkında konuşuyoruz.  Onlar gidiyor Hüseyin Karakullukçu’yu ortaya atıyorlar. Bize yardım eden tek kişi o. Kulüp olarak bugüne kadar tek desteği başkanımızdan gördük. Bize ne gerekiyorsa yaptı. Her gün gazetelerde yok efendim “Karakullukçu Hanlı’ya yardım etmiyor, sahipsiz bırakıyor” gibi haberler çıkarılıyor. Ben hiçbir gazeteciyle görüşmediğim halde bu haberleri nasıl yazıyorlar.  Yıllardır hep aynı isimler yalan haber yazmaktan bıkmadılar. Yalan haber yazmaktan utanmayan bu insanlara birilerinin artık dur demeleri gerekiyor.


KARAKULLUKÇU’YA MİNNETTARIZ


Arifiye Belediye Başkanı Hüseyin Karakullukçu ve Kaymkamımız hakkında bugüne kadar söylediğim en ufak bir olumsuz bir cümle yoktur. Hanlı Beldespor için gecesini gündüzüne katan Hüseyin Karakullukçu hakkında nasıl olumsuz konuşabilirim? Sezon başından bugüne kadar kulübümüze yardım eden tek kişi kendisidir. Yıllardır bu tür yalan haberler yazmaktan bıkmayan bu tür gazetecileri Hanlı Beldespor Kulüp Başkanı olarak kınıyorum. İnsanların kanını emen bu tür gazetecileri bu camia çok iyi tanıyor. Bu tür gazeteciler yüzünden kulüp olarak ister istemez çok zor durumlara düşüyoruz.  Herkes beni arıyor. Oturdukları yerden yalan haber yapan bu gazeteciler yüzünden başkanlığı bile bırakmayı düşünüyorum. Bizimle konuşmadıkları halde bir bakıyorsunuz gazete sayfalarında bizimle ve başkanımızla ilgili devamlı haber yazıyorlar. Her seferinde Karakullukçu’yu öne atmaktan bıkmadılar. Doğru olmayan ve benim ağzımdan çıkmayan şeyleri neden yazıyorlar anlamış değiliz! Ne istiyorsunuz Karakullukçu’dan ve benden?  Başkanımız çok iyi niyetli bir insan. Arifiye’de 10 tane kulüp var. Başkanımız tüm takımlara yardım ediyor. Onun destekleriyle ayakta duruyoruz ve maçlara gidiyoruz. Kendisine minnettarız. Gerçeği söylemek gerekirse o olmasa maçlara bile gidemeyiz. Bunu da herkes böyle bilsin” dedi.Kadir ŞİRİN


 

Yorumlar (0)