banner212

banner211

Öğretmenler Gününe Gollü Kutlama

Erenler İlçe Spor Müdürlüğü tarafından 24 Kasım Öğretmenler günü nedeni düzenlenen futbol müsabakası renkli anlara sahne oldu.

Süper Amatör 22.11.2019, 23:24 22.11.2019, 23:33 UTKU KAYNAR
Öğretmenler Gününe Gollü Kutlama
banner218


24 Kasım Öğretmenler günü kutlamak amacı ile Erenler İlçe Spor Müdür Murat Acar tarafından Erenler İlçesinde görev yapan öğretmenlerin yanı sıra, spor camiasından çeşitli isimlerin katıldığı bir futbol müsabakası düzenlendi. Müsabaka İlçe Spor Müdürlüğü Karması ve İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü karması olarak oynandı.

24 KASIM ÖZEL

Erenler Stadında düzenlenen organizasyona , Erenler Belediye Başkanı Fevzi Kılıç’ın yanı sıra Erenler İlçe Milli Eğitim Müdürü Ayhan Ersoy, Türk Metal Sandikası Sakarya Şube Başkanı Olcay Meriç, Erenler Belediyesi Yazı İşleri Müdür Kadir Kocacık, Futbol İl Temsilcisi Tezcan Demir, ASKF Yöneticisi Ahmet Silahçı,  TFF Bölge Antrenörleri Serhat Sütlü ve Furkan Köseoğlu, Erenlerspor antrenörleri Fatih Kanbur ve Kadir Demir, Tesis Sorumlusu Özcan Çelikten, Yenigün Gazetesi spor editörü Abdullah Can, Adapazarı Gazetesi spor editörü Utku Kaynar katıldı.

GOLLÜ KUTLAMA

Erenler Belediye Başkanı Fevzi Kılıç müsabaka öncesi öğretmen takımına çiçek vererek öğretmenler gününü kutladı. Her iki takım maç öncesinde Erenler Belediyesi ve Erenler İlçe Spor Müdürlüğü tarafından hazırlanan Öğretmenler Günü pankartları ile hatıra fotoğrafı çektirdiler. Başkan Fevzi Kılıç’ın takım kaptanı olarak sahaya çıktığı müsabaka 3-3 beraberlikle sona erdi. Müsabaka sonunda Erenler İlçe Spor Müdürü Murat Acar her iki takıma tatlı ikramında bulundu.

banner220
Yorumlar (0)