Pamaukovaspor 1.Amatör Kümeye düştü

Pamukovaspor kendi sahasında Ferizlispor’a 3-2 yenilerek Süper Amatör Lige veda etti..

Süper Amatör 08.03.2014, 18:06 09.03.2014, 19:19 UTKU KAYNAR
Pamaukovaspor 1.Amatör Kümeye düştü

Süper Amatör B Grubunda haftanın sonucu merakla beklenen karşılamasında Pamukovaspor kendi saha ve seyircisi önünde 3-2 yenilerek Süper Amatöre veda etti.

Maça baskılı başlayan Pamukovaspor bir türlü aradığı golü bulamadı. Karşılaşmanın 25’inci dakikasında Ferizlispor  Ferhat’ın attığı golle 1-0 öne geçti. Golden iki dakika sonra dakikalar 27’yi gösterirken Pamukovaspor Özcan’ın attığı golle beraberliği sağladı. Pamukovaspor beraberlik golünü yakaladıktan iki dakika sonra Ferizlispor Penaltı kazandı. 29’uncu dakikada Penaltı vuruşunu Pamukovaspor ağlarına gönderen Ferizlispor dan Yunus takımını 2-1 öne geçirdi.  İlk yarının son anlarında 45’inci dakikada Pamukovaspor Gökhan’ın kafa ile attığı golle 2-2 beraberliği sağladı ve ilk yarı bu sonuçla tamamlandı.

İkini yarı yine Pamukovaspor baskılı oyununu devam ettirdi ama sonuca gidemedi. 72’inci dakikada Ferizlispor forvetlerinin yapamadığını Pamukovaspor dan  Murat yaptı ve ters bir kafa vuruşu ile topu kendi ağlarına gönderdi  3-2 . Pamukovaspor golden sonra rakibinin üstüne gitse de son on dakikada oyundan düşünce karşılaşma 3-2 Ferizlispor’un üstünlüğü ile sona erdi. Bu Sonuçla Pamukovaspor  Süper Amatör Lig’e veda etti.

 

Pamukovaspor : 2   Ferizlispor:  3

Saha; Pamukova Atatürk Stadı

Hakemler; Atilla Karaoğlan-Yusuf Bayrak-Eray Karaçayır

Pamukovaspor:  Mehmet** Hakan** Abdullah** Gökhan**Murat* Tolga**Doğan**Kamil** Özcan** Berk**Ömer*

Antrenör; Özcan Sevinç

Ferizlispor; Ceyhun** Gürdal** Özkan** Yunus** *Bayram** Engin** Recep** Coşkun** Salih** Soner** Ferhat***

Antrenör;

Goller;

Pamukovaspor;

Özcan Dak-27 Gökhan Dak-45

Ferizlispor;

Ferhat Dak-25 Yunus Dak-29  Murat Dak-72 KK (Pamukovaspor)

 

Yorumlar (0)