Pamukova Gençlergücü -Sapanca Gençlikspor:1-2

Pamukova Gençlergücü 81 dakika on kişi oynadı geriye düştüğü karşılaşmada Sapanca Gençlikspor’a 2-1 yenildi..

Süper Amatör 29.09.2014, 11:10 29.09.2014, 11:15 SporExpres
Pamukova Gençlergücü -Sapanca Gençlikspor:1-2

Pamukova Gençlergücü 81 dakika on kişi oynadı geriye düştüğü karşılaşmada Sapanca Gençlikspor’a 2-1 yenildi..

Pamukova Gençlergücü Süper Amatör A Grubunda ikinci karşılaşmada Sapanca Gençlikspor’u konuk etti. Karşılaşma’ya çok iyi başlayan Gençlergücü 9. Dakikada rakiple karşı karşıya kalan kaleci Harun rakibini ceza sahası içinde düşürünce hakem penaltı noktasını gösterirken kaleci Harun’u kırmızı kartla oyun dışında bıraktı.

 
Zorunlu bir oyuncu çıkarıp yerine yedek kalecisi Ekrem’i alan Pamukova Gençlergücü 9. Dakikada Sapanca Gençliksporlu Oktay’ın penaltı gölüne engel olamadı 1-0 yenik duruma düştü. Golden sonra sahada on kişi kalmasına rağmen güzel futbol oynayan Pamukova Gençlergücü 40. Dakika da ali ile berberliğe çok yaklaştı ama top direkten geri geldi. İlk yarı Sapanca Gençlikspor’un 1-0 üstünlüğü ile sona erdi.

İkinci yarı oyuna hızlı başlayan Pamukova Gençlergücü 54. Dakikada Doğancan’ın golü ile beraberliği yakaladı 1-1. Beraberlik golünden sonra da sahada üstün olan taraf Pamukova Gençergücü idi ama tüm hatları ile gol için yüklenirken 87. Dakikada Ferhat’ın golüne engel olamadı ve 2-1 mağlup duruma düştü. Kalan dakikalarda beraberlik çabaları sonuç vermeyince Pamukova Gençlergücü Sapanca Gençlikspor’a 2-1 yenildi.

HABER:İSMAİL ÇETİNTAŞ

 
Saha; Pamukova

Hakemler; Gökhan Kahyacık-Mehmet Öztürk-Burak Kılıç

Pamukova Gençlergücü;

Harun* ( Ekrem* dak.9) Abdullah** M.Ogün** Fırat** Tolga**(Enes** dak.67) M.Ali** Onur** Doğancan*** Ali*** İbrahim ? Harun**( İsmail** dak. 82)

Antrenör; Mehmet Atmaca

Sapanca Gençlikspor;

Anıl** Erdi** Yaşar** İzzet** Yıldıray** Serkan**(Veysel**dak.71) Yusuf***Oktay*** Cihan**(Emre** dak.81) Ferhat*** Berk** ( İlker? dak.90)

Antrenör; Hakan Koçak

Goller;

Oktay Dak.9 (P), Ferhat Dak.87 ( Sapanca Gençlikspor)

Doğancan Dak.54 (Pamukova Gençlergücü)

Kırmızı kartlar;

Harun Dak.9 (Pamukova Gençlergücü)

 

Yorumlar (1)
serhat yalçın 10 yıl önce
haberi yaan arkadaş çok sallamasyon yazmış.yada başka gözle maçı izlemiş herhalde sahada ezen bi̇r sapancaspor vardi raki̇p 10 ki̇şi̇ kalinca komple defansa çeki̇ldi̇ kontradan 1 tane attilar ama sonuçta sapanca acimadi ve gali̇bi̇yete uzandi. bu sene hedef bal li̇gi̇ yürü sapancasporum