Pamukova GençlerGücü-Söğütlüspor:2-2

Pamukova Gençlergücü kendi sahasında 2-0 öne geçmesine rağmen grup lideri Söğütlüspor önünde üstünlüğünü koruyamayıp bir puanla yetindi 2-2..

Süper Amatör 21.10.2013, 18:09
Pamukova GençlerGücü-Söğütlüspor:2-2

Pamukova Gençlergücü kendi sahasında 2-0 öne geçmesine rağmen grup lideri Söğütlüspor önünde üstünlüğünü koruyamayıp bir puanla yetindi 2-2..


Süper Amatör A Grubunda lider Söğütlüspor’u kendi sahasında ağırlayan Pamukova Gençler Gücü ilk yarısını 2-0 önde tamamladığı karşılaşmada ikinci yarı üstünlüğünü koruyamayıp kalesinde 2 gol birden görünce maç 2-2

berabere sona erdi.

İlk yarı Pamukovagençlergücü..

Maçın başlama düdüğü ile rakibine oranla daha baskılı bir futbol oynayan Pamukova Gençlergücü  ilk yarım saatte yakaladığı gollük pozisyonlardan yararlanamadı. 34. Dakikada sol taraftan yapılan ortaya sahanın en kısa boylularından biri olan Pamukova Gençlergücü’nden emre ceza yayı üzerinde topa nefis bir kafa vurdu ve top doksan tabir edilen yerden ağlarla buluştu 1-0. Skor üstünlüğünü ele geçiren Pamukova Gençlergücü golden beş dakika sonra ikinci golü Servet ile buldu. Hamdi’nin ceza sahası dışından çok sert vuruşunda top Söğütlüspor kalecisinden döndü topu iyi takip eden Servet düzgün bir vuruş ile topu ikinci kez Söğütlüspor ağları ile buluşturdu 2-0. İlk yarı Pamukova Gençlergücü’nün 2-0 üstünlüğü ile tamamlandı.

İkinci yarı Söğütlüspor..

İkinci yarı herkes Pamukova Gençlergücü’nün farka gideceğini düşünürken ikinci yarının başlaması ile Söğütlüspor Pamukova Gençlergücüdefansını sağlı sollu ataklarla bunalttı. İlk yarıdaki üstün futbolunu ikinci yarıda aratan Pamukova Gençlergücü  60. Dakikada kalesinde golü gördü. Söğütlüsporlu Erdi attı golle takımını umutlandırdı 2-1. Golden sonra da bir türlü sahada isteneni veremeyen Pamukova Gençlergücü yakaladığı gollük pozisyonlardan yararlanamayınca, sahada istediğini yapan Söğütlüspor 76. Dakikada Cihat skoru 2-2 ye getiren golü attı. Golden sonra karşılıklı ataklardan sonuç alınamayınca iki takımda bir puanla sahadan ayrıldı 2-2..

 

Saha: Pamukova Atatürk Stadı

Hakemler: Ahmet Öztürk*** Recep Yılmaz*** Hasan Şatır***

Pamukova Gençlergücü: Ekrem*** Emrah** Adem*** Volkan** Burak Öksüzali**(Süleyman**) Emre*** Hamdi** Doğancan** Burak**(Harun**) Ensar** Servet**(İbrahim**)

Antrenör: Mehmet Atmaca

Söğütlüspor: Aykut*** Emre*** B.Furkan**  Furkan*** İbrahim*** Cihat*** Yasin***  Onur*** Erdi*** Samet** Muhammet**

Antrenör: Fevzi Çapkınlar

Goller: Dak 34 Emre- Dak 39 Servet ( Pamukova Gençlergücü), Dak 60 Erdi-Dak 76 Cihat (Söğütlüspor)

 

Yorumlar (0)