Pamukova Kulüpleri'nden Yaşar Zımba'ya destek

Sakarya Amatör Spor Kulüpleri başkan adayı Yaşar Zımba Pamukova’da ki spor kulüplerinin yöneticileri ile iftarda bir araya geldi. 7 Temmuz da yapılacak seçim öncesi Zımba Pamukova da moral buldu..

Süper Amatör 27.06.2015, 09:07 27.06.2015, 09:13 SporExpres
Pamukova Kulüpleri'nden Yaşar Zımba'ya destek
 Sakarya Amatör Spor Kulüpleri başkan adayı Yaşar Zımba Pamukova’da ki spor kulüplerinin yöneticileri ile iftarda bir araya geldi. 7 Temmuz da yapılacak seçim öncesi Zımba Pamukova da moral buldu..

7 Temmuz’da yapılacak Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu seçimleri öncesi Pamukova da bulunan spor kulüplerinin yöneticileri ile Özdemir Tesislerindeki iftar yemeğinde bir araya gelen başkan adayı Yaşar Zımba, iftar yemeğine, AK Parti belediye meclis üyeleri  ve tüm spor kulüplerinin eksiksiz katılımı ile seçimler öncesi moral depoladı.


Zımba, “ Sizlerin hizmetkarı olacağım.. “

Pamukova da bulunan spor kulüplerine iftar yemeği veren ASKF başkan adayı Yaşar Zımba, yemekte yaptığı konuşmada, amatör spor kulüplerinin hizmetkarı olmak için aday olduğunu ifade ederek “ Amatör Kulüplerin sıkıntılarını biliyorum. En çok da maddi sıkıntınız var. Bu sorunları çözeceğim. Hiçbir kulübün maddi sıkıntı içinde olmasını istemiyorum. Sizlerin hizmetkarı olmak için bu göreve talibim. Artık karşılaşmalara savaşa gider gibi değil, eğlenmeye gider gibi kardeşlik havası içinde gideceğiz. Yenen takımda yenilen takımda bir birini kucaklayacak. 7 Temmuz milat olacak. Milattan önce devri kapanıp, milattan sonra devri başlayacak  “ dedi.


Zımba seçim tarihine tepki gösterdi..

Zımba,  bazı kulüplerin futbol sahasına ihtiyacının olduğunu belirterek yönetime gelmeleri halinde yerel yönetimlerle iş birliği içinde bu sorunu çözeceklerini ifade etti. Zımba ASKF seçimlerinin ramazan ayı ve hafta içinde yapılacak olmasına tepki göstererek, “  7 Temmuz da yapılacak seçimler 10 gün sonraya alınıp ramazan dan sonra ve hafta sonu yapılabilirdi. Bu ramazan ayında spor kulüplerine eziyettir. Ne yi amaçladıklarını biliyoruz. Ama 7 Temmuzda inşallah sizlerden aldığımız destekle amaçlarına ulaşamayacaklar. “ dedi.

Eksiksiz katılım için spor kulüplerine teşekkür etti..

ASKF başkan adayı Yaşar Zımba, İftar yemeğine firesiz katılan Pamukova amatör spor kulübü yöneticilerine teşekkür ederek,  “ Bu tablo beni çok mutlu etti. Sizlere bu teveccühünüze ve güveninize layık olmak için çalışacağım “ dedi.

Yorumlar (0)