banner212

banner211

PLAY-OFF SERT GEÇECEK

Erenlerspor Antrenörü İsmail Küçük, HendekDereköyspor Antrenörü Behçet Durak, Sapancaspor Antrenörü Ahmet Seçgin ve Serdivanspor Antrenörü Berk Yusuf Yıldız Play-Off hakkındaki düşüncelerini ve değerlendirmelerini gazetemize açıkladı.

Süper Amatör 23.03.2020, 13:07 UTKU KAYNAR
PLAY-OFF SERT GEÇECEK
banner218

ŞAMPİYONLUĞA KİTLENDİK

Sapanca Gençlikspor Antrenörü Ahmet Seçgin” Play off için şansımız diğer takımlar kadar. Rakiplerimiz son yılların en sert Play off takımlarıyla oynayacağız. Bizde iyi bir takımız rakiplerimizi iyi analiz ettik. Sahada elimizden gelenin en iyisini yapacağız. Yönetiminden oyuncusuna malzemecisine kadar herkes şampiyonluğa kitlendi. Hedefimiz Sapancaspor’u laik olduğu yere çıkartmak, bunun için elimizden gelen bütün cabayı gösteriyoruz” dedi.

TECRÜBEMİ AKTARIYORUM

Ahmet Seçgin ” Bütün tecrübemi takımıma aktarıyorum takım içinde çok güzel bir ortam var iyi bir sezon geçirdik. Bu ligleri iyi biliyorum Sapancaspor’un yeri daha üst ligler hedeflerimiz doğrultusunda ilerliyoruz. Daha önce Play-off oynamış bir takımın başındayım bende bu duyguyu iyi biliyorum hep birlikte yolun sonunda hedefe ulaşacağız” dedi.

TEK GRUP OLSUN

Seçgin” Play off sistemi bize göre yanlış. Tek maç ve tarafsız saha oldukça adaletsiz İki grup yerine tek grup ve daha nitelikli takımlar olsa daha iyi diye düşünüyoruz. Ama sistem böyle biz sahaya çıkıp elimizden gelen mücadeleyi göstereceğiz. Bütün takımlar için iyi bir Play-Off olsun az hakem hatası olan dostluk içinde geçen maçlar oynamak istiyoruz. Bütün takımlara başarılar dilerim” dedi.

“ŞAMPİYONLUĞA AÇIZ”

Erenlerspor Antrenörü İsmail Küçük, “Play Of'ta özellikle gruplarında 1. ve 2. olan Karasu, Serdivan, Sapanca ve Erenlerspor'un şanslarının eşit olduğunu düşünüyorum.

Bizim de çok güçlü bir kadromuz var. Sezon başından beri bütün çalışmalarımızı şampiyonluk için yaptık. Bizim diğer takımlardan daha fazla aç olduğumuzu düşünüyorum. Bu isteğimizi sahaya yansıtacağımızdan hiç şüphem yok. Rakiplerimizi çok iyi analiz ettik.

KARAKTERLİ FUTBOLCULAR

Hepsi çok güçlü takımlar. Bizim de çok karakterli ve çok kaliteli oyuncu grubumuz var ve bu yükün altından kalkacağına inanıyorum. Bu tür turnuvalarda fikstür ve iyi başlamak çok önemli. İnşallah futbol şansımız da yanımızda olur. Kazasız, sakatlıksız ve centilmence bir Play Of olur. Her puanın ve her golün önemli olduğunu futbolcularımıza anlatıyoruz ve en az hatayı yapıp şampiyon olmak istiyoruz” dedi.

BÜYÜK PROJELERİMİZ VAR

İsmail Küçük” Özellikle yıllardan beri alt yapıdaki büyük başarılarımızı bu yıl A Takım düzeyine de çıkararak takımımızı bal ligine çıkarmak istiyoruz. Hatta yöneticilerimizin büyük projeleri sayesinde daha da ileri götürüp profesyonel lige çıkma hayallerimiz var. Sadece ben değil çok iyi bir antrenör grubumuz ve aynı zamanda yönetim kurulumuz mevcut. Belediye başkanımızın devasa şekilde arkamızda olması bize çok güç veriyor” dedi.

SİSTEM MANTIKLI

İsmail Küçük” Play Of sisteminden daha mantıklı seçenekler var. Gruplarda ilk 5 takımlar, toplam 10 takım olup çift devreli lig ve sonunda 1. ve 2. belli olacağı şekil bence daha mantıklı olur. Çünkü bu oynadığımız şekilde bir yıldır hazırlanıp icabında tek maçta telafi edilemeyecek sonuçlarla karşılaşabiliyoruz. Örneğin kırmızı kart, sakatlık ve hakem hatası gibi. Telafi şansı hiç olmuyor. Bu sebeple güçlü takımlar birkaç şans daha bulması açısından ve sürpriz takımların şampiyon olmaması bakımından makul bir sistem” dedi.

“TESLİM OLMAYACAĞIZ”

Hendek Dereköyspor Antrenörü Behçet Durak, “Hendek Dereköyspor olarak kimseye teslim olmayacağız.

Elimizden gelen mücadeleyi sergileyeceğiz. Bu kesin fakat Karasu, Sapanca, Serdivan, Erenler gibi takımlarla yarışmak kolay değil. Bizde güçlü bir takımız ve Play- Of oynamaya hak kazandık. Sonuna kadar savaşıp bir üst lige çıkmak istiyoruz” dedi.

BİRLİKTE BAŞARACAĞIZ

Behçet Durak” Bu turnuvaları çok oynadığım için havasını ve takımların nasıl oynayabileceğini biliyorum bu ligin tecrübeli antrenörlerinden biriyim deneyimlerimi takımıma en iyi şekilde aktarıp mücadele edeceğiz. Kendimize avantaj sağlayan durumları değerlendirerek, emin adımlarla ilerlemek istiyoruz. İnşallah hep birlikte yolun sonunda şampiyonluğa ulaşacağız” dedi.

SİSTEME KARŞIYIM

Behçet Durak” Ben baştan beri lig sistemine karşıyım. Bana göre elemeli sistem olsa daha güzel olur. Bu şekilde hem maraton uzun olmaz hem de sonuca daha çabuk ulaşılır. Ama sisteme uymak zorundayız artık. Mecburen Play-Of’u düşünüyoruz. Sistem ne olursa olsun sahaya çıkıp bize yakışan mücadeleyi sergileyeceğiz. İnşallah bütün takımlar için güzel ve dostluk içinde geçen bir Play-Of olur” dedi. ALPEREN DURMUŞKAYA

“BİZ DE VARIZ”

Serdivanspor Antrenörü Berk Yusuf Yıldız” Play-of’un en tecrübeli kulübüyüz şanslar eşit her ne kadar serdivanspor’u bu yarışın içinde görmeseler de sahaya çıkıp gücümüzü göstereceğiz. Daha öncede Play-Of oynadık ve başarılı olduk. Hedefimiz tekrar Play-Oflarda başarılı olup bir üst lige çıkmak olacak. Takımıma ve ekibime güveniyorum, inşallah hep beraber başaracağız” dedi.

HIRSLIYIZ

Berk Yusuf Yıldız “Gerek bu ligi gerekse bal ligini iyi bilen biriyim bu doğrultuda kadro yapılanmasını yaptık. 2 sezon öncede şampiyonluk ipini göğüslemiştik bu sezonda nasip olursa bal ligine tekrar dönmek istiyoruz. Bu hırs ve istek yönetimimizden hocasına futbolcusuna personeline kadar herkeste var. Tecrübemi takıma iyi bir şekilde aktarıp en iyi şekilde mücadele edeceğiz” dedi.

ÇOK İSTEYEN KAZANIR

Berk Yusuf Yıldız “Güzel bir sistem 6 üst düzey takım 5 maç az hata yapan iyi konsantre olan çok isteyen şampiyon olacaktır. Biz de şampiyonluk için yarışıyoruz. Elimizden gelen mücadeleyi göstereceğiz. İnşallah hakem hatasının olmadığı dostluk içinde kaliteli bir Play-Of olur tüm takımlara başarılar diliyorum” dedi.

banner220
Yorumlar (5)
Taraftar 3 yıl önce
Hiç bişe olmaz
Mert Ilgaz 3 yıl önce
Bu play of oynanmaz iptal ederler bu ligi Oynanırsada görüldüğü gibi sert Geçmez serdivan 1 olur Karasu 2 Diğer takımlar ve hocaları bu tecrübede değiller
Forvet 3 yıl önce
Playoffta 5 takım yok sporexpres köy takımı olduğu için mi KIŞLAÇAYSPORUN açıklaması yok oranında bi adı var başkanı var hocası bişe yapıyorsanız ya tam yapın yada yapmayın ayrımcılığı bırakın...
KIŞLAÇAYSPOR 3 yıl önce
BİZİ KAALE ALMIYANLAR SAHADA GÖRECEK O KADAR...
Hasan 3 yıl önce
Behçet durak arifiye macında kavgayı baslattın ortalıgı karıstırdın tıpkı 2017 karasu macındaki gibi bir de anlatıyorsun . Hendek spor haksızlık ile gruptan cıkıyorsun karşılığını alamazsınız ınsAllah (ligler oynanırsa)
TEZCAN DEMİR olayları bizzat görmüştür ve SESSİZ KALMIŞTIR.