banner212

banner211

Rıdvan Kırval'dan birlik çağrısı

Süper Lig takımlarından Y.

Süper Amatör 16.02.2012, 12:07
Rıdvan Kırval'dan birlik çağrısı
banner218
Süper Lig takımlarından Y.Hendekspor'da Başkan Rıdvan Kırval, BAL hedefine ulaşmak için ilçede bulunan tüm idarecilerin birlik ve beraberlik içerisinde çalışması gerektiğini söyledi.
Süper Lig A Grubu'nda zirveyi kovalayan Y.Hendekspor'da Başkan Rıdvan Kırval ilçede bulunan idarecilere seslendi. Hedeflerinin BAL ligi olduğunu bu hedefe ulaşmak adına idarecilerin birlik ve beraberlik içinde hareket etmeleri gerektiğini belirten Kırval, "Hedefimiz eğer Profesyonel Lig'e yükselmekse kaymakamımız, belediye başkanımız ve Onursal Başkanımız Halit Evin'in de bizler ve taraftarlar gibi aynı doğrultuda düşünmelerini bekliyoruz" dedi. Kırval ayrıca kulübün profesyonel lige çıkmaya hazır olduğunu savunarak idareci ve yöneticilerin manevi desteğini arkasında hissetmeyi istediklerini söyledi.
Kırval sözlerine şöyle devam etti" Artık her geçen gün büyüyen ve gelişen ilçemiz profesyonel lige hazır olduğunu düşünüyorum.İdarecilerimizin ve yöneticilerimizin buna sahip çıkarak Hendekspor'u hak ettiği profesyonel lige çıkması gereken birlik ve beraberliği sağlamaları Kulübe özellikle manevi desteklerini vermelerini istiyorum.Diğer branşlardan nasıl onurla bahsediliyor ise Hendekspor futbol takımının da İlçemizi Profesyonel ligde onurla temsil edeceğine inancım tamdır.Yeter ki İlçemiz Yöneticileri ve İdarecileri birlik ve beraberlik içerisinde olsun " dedi.
Mehmet KAVİS

Yorumlar (0)