banner212

banner211

Sait Okur'dan yönetime sert açıklama

Süper Amatör Lig ekiplerinden As Akyazıspor'un Antrenörü Sait Okur'un kendisine tebligat yapılmadan internet sitelerinden yapılan açıklama ile görevine son verilmesine büyük tepki gösterdi.

Süper Amatör 05.03.2014, 08:27 05.03.2014, 08:29 UTKU KAYNAR
Sait Okur'dan yönetime sert açıklama
banner218
 Süper Amatör Lig ekiplerinden As Akyazıspor'un Antrenörü Sait Okur'un kendisine tebligat yapılmadan internet sitelerinden yapılan açıklama ile görevine son verilmesine büyük tepki gösterdi.

Sait Okur'un yazılı açıklaması şu şekilde

KAMUOYUNA ZORUNLU AÇIKLAMA

 

As Akyazıspor kulübünde 2 sezondur teknik sorumlu görevini yürütmekteyim. Beni göreve başkan ve yönetim kurulu getirmiştir. Sezonun bitimine iki hafta kala, kendisiyle görüştüğüm başkandan ve yönetim kurulundan görevimin bittiğiyle alakalı bir tebliğat tarafıma yapılmamıştır. Kulüpte maaşlı olarak çalışan birinin internete görevime son verildiğini servis etmesi çirkin olduğu kadar haddini aşmışlık ve maksatlıdır. Şahı böyle bir davranışla aynı zamanda yönetimi hiçe saymıştır. İlginç olan bu şahsın cüreti nereden aldığıdır.

 

  As Akyazıspor da sıkıntılı dönemlerde hep ben görev yapmışımdır. Geçen sezon BAL liginden çok cüzi paralar bulunamadığı için bu takım düşmüştür. Buna rağmen son ana kadar takımı bir bütün olarak baraj maçına kadar hazır vaziyette getirdim. Bu sezonda benzer problemler yaşadık. Hiçbir zaman şahsımla alakalı maddi problem çıkarmadığımı tüm Akyazı iyi bilir. İki sezondur alacağım paranın yarısını dahi almadım. Kulübümle alakalı yaptığım fedakarlıklara karşılık, kişilik problemli birinin şahsımı rencide edici davranışlarına ben itibar etmediğim gibi Akyazı kamuoyunun da itibar etmeyeceğine inanıyorum. Her zorluğu göğüsleyen ve dürüstlüğümden asla taviz vermeyen biri olarak bunu tezgahlayanlara hakkımı helal etmiyorum.

 

  Ben küçük ideali olan biri değilim. Dört tane kurs bitirip birçok seminere katıldım. Bilgi ve becerimi Akyazı gençliği için kullanmak öncelikli hedefimdir. En büyük arzum; sportif ve sosyal faaliyetler aracılığıyla şuurlu,ahlaklı,saygılı bir Akyazı gençliği meydana getirip,onları kötü alışkanlardan uzak tutmaktır.. İlk fırsatta bu idealimi gerçekleştireceğime yürekten inanıyorum.

 

  Kulüpte hiyerarşik düzensizliğin olduğu şu aşamada, As Akyazıspor da ki görevime bir süreliğine ara verdiğimi spor kamuoyunun ve Akyazı’nın bilgilerine arz ederim.

 SAİT OKUR


banner220
Yorumlar (0)