banner181

Sakarya Amatör Disiplin Kurulu kararları açıklandı
Adı Soyadı Karşılaşma Takımı Ceza
Cavit Alarcın Kuzulukersoyspor-Taşburunspor Kuzulukersoyspor 30 Gün
Tokay Çelik Kuzulukersoyspor-Taşburunspor Kuzulukersoyspor 5 Maç
Rıdvan Muslu Hendekdereköyspor-Kocaalisahil Kocaalisahilspor 3 Maç
Ufuk Yan Hendekdereköyspor-Kocaalisahil Kocaalisahilspor 3 Maç
Emirhan Mutlu Yeşilleregençlikspor-Karaçamspor Yeşillergençlikspor 3 Maç
Ahmet Kayıkçı Yeşilleregençlikspor-Karaçamspor Yeşillergençlikspor 3 Maç
Uğur Cevher Yeşilleregençlikspor-Karaçamspor Yeşillergençlikspor 5 Maç
İlkay Korkmaz Yeşilleregençlikspor-Karaçamspor Yeşillergençlikspor 3 Maç
Aydın Kuku Yıldırımspor-Yeşilyurtbeldespor Yeşilyurtbeldespor 7 Maç
Ertan Acar Yıldırımspor-Yeşilyurtbeldespor Yeşilyurtbeldespor 7 Maç
Metin Azap Yıldırımspor-Yeşilyurtbeldespor Yeşilyurtbeldespor 7 Maç
Bekir Küçük Yıldırımspor-Yeşilyurtbeldespor Yeşilyurtbeldespor 5 Maç
Furkan Ersükmen Sakaryakuyudibi-Kocaalispor Sakaryakuyudibi 2 Maç
Murat Çakmak Kızılkayaspor-Asarifiyespor Kızılkayaspor 30 Gün
Ahmet Çakmak Kızılkayaspor-Asarifiyespor Kızılkayaspor 3 Maç
Y.Emre Çakmakçı Kızılkayaspor-Asarifiyespor Kızılkayaspor 4 Maç
Kamil Asımtay Kocaalisahilspor-Taraklıspor Taraklıspor 2 Maç
Adnan Muslu Kocaalisahilspor-Taraklıspor Kocaalisahilspor 4 Maç
Bedirhan Bedir Aşağıkirazcaspor-Yeşillergençlik Yeşillergençlikspor 3 Maç
Coşkun Küçük Sarıcalaspor-Karasukültürgençlik Karasukültürgençlik 2 Maç
Olgun Aksu Sarıcalaspor-Karasukültürgençlik Karasukültürgençlik 2 Maç
Mutlucan Kaya Limanderespor-Akçayspor Akçayspor 3 Maç
Ercan Yalaz Limanderespor-Akçayspor Limanderespor 3 Maç
Cenk Olgaç Çamlıcabeldespor-Kuzulukspor Çamlıcabeldespor 3 Maç
Talha Dere Sapancagençlikr-Asakyazıspor Asakyazıspor 2 Maç
Hakan Koçer Sapancagençlik-Asakyazıspor Sapancagençlikspor 15 Gün
İzzet Şenyürek Sapancagençlik-Asakyazıspor Sapancagençlikspor 2 Maç
Uğur Aslan Kuzulukspor-Asarifiyespor Kuzulukspor 3 Maç
Sinan Demiralay Kuzulukspor-Asarifiyespor Kuzulukspor 3 Maç
Onur Kaya Kışlaçayspor-Nuriosmaniyespor Nuriosmaniyespor 3 Maç
İsmail Pekmez Taraklıspor-Hacımercanspor Taraklıspor 30 Gün
Ahmet Kozak Cihadiyespor-Sarıcalarspor Cihadiyespor 30 Gün
Önder Çalışkan Akyazıspor-Yenialandüzüspor Akyazıspor 4 Maç
Fırat Asra Akyazıspor-Yenialandüzüspor Yenialandüzüspor 4 Maç
Mücahit Kolay Yenialandüzü-Çaykışlaspor Çaykışlaspor 10 Maç
Berkhan Kartal Kocaalispor-Karasuspor Karasuspor 3 Maç
H.Kaan Akgün Kocaalispor-Karasuspor Karasuspor 3 Maç
Berat Bölükbaşı Söğütlüspor-Kocaalispor Söğütlüspor 10 Maç
Mert Gökçen Söğütlüspor-Kocaalispor Söğütlüspor 10 Maç
Hasan Çakar Söğütlüspor-Kocaalispor Söğütlüspor 10 Maç
Ö.Sefa Bölükbaşı Söğütlüspor-Kocaalispor Söğütlüspor 7 Maç
M.Mert Durak Söğütlüspor-Kocaalispor Söğütlüspor 3 Maç
Oğuzhan Kale Söğütlüspor-Kocaalispor Söğütlüspor 7 Maç
Furkan Çetin Söğütlüspor-Kocaalispor Söğütlüspor 7 Maç
H.Sefa Gören Akyazıakınspor-Akyazıspor Akyazıspor 3 Maç
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.
Avatar
ZEKERİYA AYGÜN 5 yıl önce

açiklandi ama yildirimsporun sporcularina ceza veri̇lme di̇rekt kirmiz kart gören sporcularin bi̇r sonraki̇ hafta oynamasina i̇zi̇n verdi̇ askf soruyorum si̇ze di̇rekt olarak kirmizi kart gören sporcu bi̇r sonraki̇ hafta müsabakasinda nasil oynar