banner212

banner211

Sakarya ASKF'den Federasyona ziyaret

SASKF başkanı Yaşar Zımba, Genel sekreter Neşet Çakır, başkan yardımcısı İsmail Ergül Türkiye amatör spor kulüpleri konfederasyonu ziyaret etti.

Süper Amatör 15.01.2016, 00:20 15.01.2016, 09:02 UTKU KAYNAR
Sakarya ASKF'den Federasyona ziyaret
banner218
 Sakarya Amatör spor kulüpleri federasyonu ilçeler toplantısının dördüncüsünü Arifiye ilçesinde yaptı. Toplantı öncesi Arifiye belediye başkanı İsmail Karakullukçu’ya Amatör futbol başta olmak üzere amatör spora katkılarından dolayı SASKF başkanı Yaşar Zımba tarafından teşekkür şilti verildi.


Başkan Yaşar Zımba “Belediye başkanımız nezaket gösterdi toplantımıza katıldı. Toplantı öncesinde spor kulüplerimize güzel sözler söyledi. Başkanımızın toplantıya katılması bile amatör spora desteğinin bir göstergesidir.


Arifiye ilçe toplantısına Başkan Yaşar Zımba, genel sekreter Neşet Çakır, başkan yardımcıları İsmail Ergül, Adem Turan, yönetim kurul üyesi Uğur Kobaş katıldı. İlçeler toplantısı Cuma akşamı Karasu, Kocaali ilçeleri ile Karasu da yapılacak toplantı ile devam edecek.


 

 

SASK federasyonundan TASKK ziyaret..


SASKF başkanı Yaşar Zımba, Genel sekreter Neşet Çakır, başkan yardımcısı İsmail Ergül  Türkiye amatör spor kulüpleri konfederasyonu ziyaret etti.


TASKK genel başkanı Ali Düşmez ile ilk yarının değerlendirmesi başta olmak üzere birçok konu hakkında fikir alışverişi yapılan ziyaret çok olumlu bir atmosferde gerçekleşti.


Başkan Yaşar Zımba “ İlçeler toplantısında Kulüplerimiz ile ilk yarının değerlendirmesi yaparak kulüplerin, sporcuların yaşadığı, not aldığımız sorunları, önerileri genel başkanımıza ilettik. Hem sorunlar, hem öneriler ile ilgili yaptığımız görüşmeler anlamlıydı. İkinci yarıya daha hazırlıklı başlamak çözüm odaklı çalışmak için gereken yapılacaktır. Dedi.

 

 

 

Yorumlar (0)