Sakarya Çarkspor, bombaları patlattı

Sakarya Süper Amatör Lig'in yeni ekibi Sakarya Çarkspor yeni sezon öncesinde transfer bombalarını patlattı.

Süper Amatör 28.07.2023, 09:49 28.07.2023, 17:58 SporExpres
Sakarya Çarkspor,  bombaları patlattı

Siyah Beyazlı ekip Sakaryaspor altyapısından yetişen ve bir çok profesyonel kulüpte forma giyen isimler kadrosunu güçlendirdi. Genel kaptan İlkay Sarı, Kaan şekerci,  Ömer Tunca, Kadir Elitas'in yanı sıra Sakaryalı futbol severlerin yakından tanıdığı Muharrem Efe, Yasin Görkem Arslan, Bünyamin Demir ve Hakan Toker ile anlaştıklarını duyurdu.

TRANSFERLER HEDEFİMİZİ GÖSTERİYOR

Transfer harekatının süreceğinin sinyalini veren İlkay Sarı, takımın yeni sezon hedeflerini belirlediklerini, ve bu hedefe ulaşmak için takım olarak mücadele edeceklerini ifade ederken, yeni transferlerin takıma büyük güç katacağını sözlerine ekledi. Sakarya Çarkspor'un kadrosuna kattığı yıldız isimler kamuoyunda büyük yankı uyandırken, İlkay Sarı sözlerine hedef konusunda çok fazla konuşmaya gerek yok, kadromuza kattığımız isimler ile birlikte hedefimizi göstermiş olduk. Yeni sezonda adımızdan çokca söz ettireceğiz dedi. 

TRANSFER SİHİRBAZI SARI 

Sakarya Süper Amatör'de bu sezon başarılı bir sezon geçirmeyi planlayan Sakarya Çarkspor'da kadro çalışmaları oldukça sessiz ve hızlı ilerliyor. İlkay Sarı'nın yönettiği transfer görüşmelerinde dışarıya bilgi sızmazken, büyük bir titizlikle gerçekleştirelen transferler sonrası, Sarı transfer sihirbazı olarak anılmaya başladı. 

Yorumlar (0)