banner212

banner211

Sakarya'da 20 Yıl sonra ilk kez !

TÜFAD Sakarya Şubesi genel kurulunda aday olan Mehmet Ali Çalışkan, 20 yıl sonra çok adaylı yapılan seçim sonunda kazanının Sakarya antrenörlüğü olduğunu söyledi.

Süper Amatör 03.07.2018, 14:48 UTKU KAYNAR
Sakarya'da 20 Yıl sonra ilk kez !

TÜFAD Sakarya Şubesi genel kurulunda aday olan Mehmet Ali Çalışkan, 20 yıl sonra çok adaylı yapılan seçim sonunda kazanının Sakarya antrenörlüğü olduğunu söyledi. Çalışkan, “Kazanan arkadaşları kutluyorum” dedi.

YARIŞ HİZMET İÇİN

TÜFAD Sakarya Şubesi’nde gerçekleştirilen seçimde aday olan Mehmet Ali Çalışkan, 20 yılın ardından çok adaylı geçen seçimde antrenörlerin sorunlarını tartışma ortamı bulduklarını söyledi. Çalışkan, “Ülkemizde ve Sakaryamız da kuruluş amacı futbol ve antrenörlerimizin gelişimlerine, eğitimine, bilgi birikim ve kazanımlarının maksimum seviyelere yükseltilmesine ve sonunda ülkemiz futboluna biz antrenörler olarak katkı sunma amacıyla kurulduğuna inandığımız TÜFAD Sakaya şubemizin seçimine katıldı. Bu seçim platformunda eksikliğini hissettiğimiz tartışma ortamlarının tesisi adına arkadaşlarımızla beraber aday olma ihtiyacı hissettik. Bizim en büyük amacımız TÜFAD ailesi ile Sakarya camiasına mücadelenin ve yarışının sadece hizmet için olduğunu göstermekti” dedi.

KAZANAN SAKARYA OLSUN

Mehmet Ali Çalışkan, 20 yıl sonra yapılan dostane şekilde geçen tartışmanın yaşanmadığı seçim sonunda tüm meslektaşlarına şükranlarını sundu. Çalışkan, “Yeni dönemde seçilen arkadaşlarımızı kutluyorum. Üç gün içerisinde meydana gelen oluşumla göstermiş olduğumuz mücadele için yönetim kurulumuza yani bizlere destek veren dostlarımıza teşekkürü bir borç biliyoruz ve kazananın Sakarya olmasını diliyorum” ifadesini kullandı

Yorumlar (0)