banner212

banner211

Sakarya İl Tertip Kurulu seçildi

Sakarya Amatör Futbolunu yöneten kurullar dün Askf Salonunda Askf Başkanı Hüseyin Kama'nın başkanlığında  yapılan toplantı sonunda belirlendi.

Süper Amatör 15.08.2012, 14:26
Sakarya İl Tertip Kurulu seçildi
banner218
Sakarya Amatör Futbolunu yöneten kurullar dün Askf Salonunda Askf Başkanı Hüseyin Kama'nın başkanlığında  yapılan toplantı sonunda belirlendi. Futbol İl Temsilcisi Ali Arslan'ın nezaretinde yapılan toplantı sonuncunda seçime gelen delegeler arasından Süper Amatör Küme ve 1. Amatör Küme klasman ligine bakacak İl Tertip Kuruluna Futbol İl Temsilcisi Ali Arslan başkanlık yaparken Askf adına da Burhan Uğur görevlendirildi. Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü ataması ise yine geçen yıllarda olduğu gibi Aziz Aracı oldu. Bu sezon yapılan İl Tertip Kurulu'nda şu an için İl Hakem Kurulu'ndan bir atama yapılmazken Kulüplerden gelen delegelerden Serdivanspor Yöneticisi Adem Tan, Kocaalispor'dan Yasin Yılmaz ile Hendek Boğazspor'dan Orhan Topçu da Süper Amatör ve 1. Amatör Küme klasman ligi İl Tertip kurulu Üyeliklerine seçildiler.

İKİNCİ AMATÖR KÜMEDE BİLİNDİK İSİMLER

İkinci Amatör Küme İl Tertip Kuruluna ise yine Futbol İl Temsilcisi Ali Arslan başkanlık yapacak. Askf'den atama yine Burhan Uğur. Yalıpan oylama sonucunda da Geyve Boğazköyspor yöneticisi Günay Ömür, Fırtına G. Birliği yöneticisi Ali İhsan tarım ile Çaybaşı Fuadiyespor yöneticisi Zafer Kanar da 2. Amatör Küme İl Tertip kurulu üyeleri oldular. Bu ligde de hakemlerden atama yapılmadı.

GENÇLERE GÜÇLÜ İSİMLER


Sakarya Gençler ligleri İl Tertip kurulu bu defa güçlü isimlerden oluştu. Ali Arslan'ın başkanlığındaki Gençler İl Tertip kurulu'na Burhan Uğur Askf'den atanırken, Yıldırımspor'dan Kemal Pekin, Hızırtepe yeni Özenspor'dan Bilal Akçay ile Akyazıspor'dan Rahmi Aktürk gençler ligi il tertip kurulu üyeliklerine seçildiler.

 

Haber: Sırrı ŞANLI 

banner220
Yorumlar (0)