banner212

banner211

Sakarya TÜFAD’da seçim heyecanı

Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği Sakarya Şubesi'nde bu hafta sonu seçim heyecanı yaşanacak. 30 Haziran Cumartesi günü yapılacak genel kurul öncesinde 2 isim adaylığını açıkladı.

Süper Amatör 27.06.2018, 17:04 27.06.2018, 18:58 UTKU KAYNAR
Sakarya TÜFAD’da seçim heyecanı

Türkiye  Futbol Antrenörleri Derneği Sakarya Şubesi'nde bu hafta sonu seçim heyecanı yaşanacak. 30 Haziran Cumartesi günü yapılacak genel kurul öncesinde 2 isim adaylığını açıkladı.

TÜFAD Sakarya Şubesi Olağan Genel Kurulu 30 Haziran Cumartesi günü gerçekleştirilecek. Sakarya Olimpik Yüzme Havuzu Toplantı Salonu'nda saat 13:00'de yapılacak olan genel kurul öncesinde 2 isim adaylıklarını açıkladı. Mevcut başkan Tamer İlçan yapılacak olağan genel kurulda yeniden aday olurken Mehmet Ali Çalışkan'da dün adaylığını açıklayan ikinci isim oldu.

Başkan Tamer İlaçan Cumartesi günü yapılacak genel kurula tüm antrenörleri bekledikleri belirterek. " Seçimlerin antrenör camiasına hayırlı olmasını diliyorum. Biz yeniden üyelerimiz takdir ederse göreve talibiz"​ dedi.

ÇALIŞKANIN TARİH İSYANI

TÜFAD Sakarya Şubesi Olağan Genel Kurulu öncesinde adaylığını açıklayan Mehmet Ali Çalışkan, 30 Haziran'da yapılacak seçimleri 25 Haziran'da öğrendiğini belirterek; "Bir anda oldu bittiye getirmek istiyorlar. Ben göreve hazırım ama tabii ki antrenör arkadaşlarımızın desteğine ihtiyacım var. Dernek başkanının ve yönetim kurulunun yaptıkları ortada bizim için herhangi bir şey yaptıkları söylenemez" dedi.

Yorumlar (0)