banner212

banner211

Sakaryalı Hakemler sahaya indi

Sakarya Amatör Futbol müsabakalarının ilk yarı tatilinde olması nedeniyle Sakarya Hakemleri , kendi aralarında futbol maçı yaptı.

Süper Amatör 08.01.2014, 13:07 08.01.2014, 13:11 UTKU KAYNAR
Sakaryalı Hakemler sahaya indi
banner218
 Sakarya Amatör Futbol müsabakalarının ilk yarı tatilinde olması nedeniyle Sakarya Hakemleri , kendi aralarında futbol maçı yaptı.

Dernek Sekreteri Abdülkadir Abdülkadir  ve Dernek Müdürü Hasan Kösemen’in organize ettiği futbol müsabakasında , hakemler kıran kırana maç oynadılar. Bölgesel Yardımcı hakem Fatih Altuntaş’ın yönettiği İl hakemleri Aslı Köse  ve Hatice Güvenir’in  yardımcılıklarını yaptığı müsabaka Erenler Sentetik Sahasında başladı.

Centilmenlikten ödün verilmeden oynanan maçta , Suat Güz attığı klas goller ile adeta şov yaptı. Hasan Kösemen’in  takım kaptanlığını yaptığı Duran Adamlar takımı , Özgür Ömez’in takımını  8-4 kazandı.

Hasan Kösemen ; “Sporcu psikolojisini daha iyi anlamak adına futbol maçlarını daha sık oynayacağız , organizasyonumuzun gerçekleşmesinde bizlere yardımcı olan Sakarya ASKF Başkanı Hüseyin Kama’ya  , Sakarya Futbol İl Temsilcisi Ali Arslan’a ve Erenler Stadı saha görevlisi Nusret Korkmaz’a  çok teşekkür ediyorum “dedi.

 Hakemlerin maçında Fatih Altuntaş, Aslı Köse ve  Hatice Güvenir yönetti.

Hasan Kösemen’in takımı, Bahadır Bölükbaşı, Uğur Muslu, Abdulkadir Demirağ, Bahadır Başalı,  Veysel Karani, Sinan Bilgin, Serkan Önsal,  Tayfun Güz,  Salim Karahan,  Burak Görgün, Furkan Kocayıldız ve Suat Güz’den oluştu.

 Özgür Ömez in takımında ise Hilmi Kısa, Gökhan Kahyacık, S.Hilmi Metin, Gökhan Üresin, Recep Sevim,  Gökhan Tezgel, Murat Baş, Arif Sucuoğlu,  Özkan Kaval, Z.Abidin Erdoğan, B.Naim Gönültaş,  B.Fehmi Akkaya ve Önder Demir yer aldı. 


Kaynak: Kaynak: Yenigün Gazetesi
banner220
Yorumlar (0)