SAKARYALI HAKEMLER SEZONU AÇTI

İl Hakem Kurulu ile Sakarya Hakemler ve Gözlemciler Derneği tarafından düzenlenen törenle ilimiz hakemleri 2019-2020 sezonunun açılışını yaptı.

Süper Amatör 26.09.2019, 10:50 26.09.2019, 11:03 UTKU KAYNAR
SAKARYALI HAKEMLER SEZONU AÇTI

İl Hakem Kurulu ile Sakarya Hakemler ve Gözlemciler Derneği tarafından düzenlenen törenle ilimiz hakemleri 2019-2020 sezonunun açılışını yaptı. Sezon açılışı programına büyük ilgi gösterildi. 
SEZONU AÇTILAR
2019-2020 sezonunda görev yapacak olan hakemler Sakarya Atatürk Stadı’nda yemni sezon için bir araya geldi. Sezon açılısına futbol ve hakem camiasından geniş katılım sağlandı. Sezon açılışına Vali Yardımcısı Ali Serdar Cevheroğlu, Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce, Adapazarı Belediye Başkan Yardımcısı Fatih Çelikel, Türkiye Faal Futbol Hakem ve Gözlemciler Derneği Genel Başkanı Abdurrahman Arıcı, İl Hakem Kurulu Başkanı Özgür Aygün, TFFHGD Sakarya Şube Başkanı Ahmet Öztürk, TFF Dış İşler Kurul Üyesi Buse Arıcı, Futbol İl Temsilcisi Tezcan Demir, ASKF Başkanı Yaşar Zımba, AFD Başkanı Ömer Bektaş, TÜFAD Başkanı Tamer İlaçan, Saha Komiserleri Derneği Başkanı Mahmut Güzel, eski MHK Başkanı Mustafa Çulcu başta olmak üzere, hakem camianın önde gelen isimleri ve yeni sezonda görev yapacak hakemler katıldı. 


BAŞARILAR DİLEDİLER 
İl Hakem Kurulu Başkanı Özgür Aygün başta olmak üzere protokol üyeleri yaptığı konuşmada Sakarya bölgesi hakemlerine başarılar diledi. Konuşmaların ardından spora desteklerinden dolayı Vali Yardımcısı Ali Serdar Cevheroğlu, Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce, Adapazarı Belediye Başkan Yardımcısı Fatih Çelikel, Türkiye Faal Futbol Hakem ve Gözlemciler Derneği Genel Başkanı Abdurrahman Arıcı başta olmak üzere katılımcılara plaket takdim edildi.   


 

Yorumlar (0)