Sakaryalı hakemler sezonu açtı

TFFHGD Sakarya Şubesi’nin ev sahipliğinde 2021-2022 hakemlerin sezon açılışını Atatürk Stadı’nda gerçekleştirdi.

Süper Amatör 25.10.2021, 10:13 UTKU KAYNAR
Sakaryalı hakemler sezonu açtı

Sakarya  Atatürk Stadı’nda TFFHGD Sakarya Şubesi’nin ev sahipliğinde 2021-2022 hakemlerin sezon açılışı yapıldı. Açılışa Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce, AK Parti Adapazarı İlçe Başkanı Erol Aydın, Büyükşehir Belediyesi Başdanışmanı Mustafa Ak, ASKF Başkanı Yaşar Zımba, Futbol İl Temsilcisi Tezcan Demir, İl Hakem Kurulu Başkanı Özgür Aygün, hakem, gözlemciler, eski hakem ve gözlemciler katıldı.

110 HAKEM

TFFHGD Sakarya Şubesi Başkanı Gürkan Tekneci, ilimizden 110 hakemin yeni sezonda mücadele edeceğini söyledi. Şube Başkanı Tekneci, “Yeni sezonumuz kazasız belasız şekilde geçsin. Çok güzel bir akşamda buluştuk. 1.5 yıl sonra hakemlerimiz yeniden futbola dönecek. Biz dernek olarak sezona hazırız. Hakemlerimiz, Sakarya futbolunun en iyi noktalara gelmesi adına elinden geleni yapacaklar” dedi. 

DESTEĞE DEVAM

Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce, açılışta yaptığı konuşmada hakem ve gözlemcilere yeni sezonun başarılı geçmesini diledi. Başkan Yüce, “Hakemlerimiz, her zaman bizim gururumuz oldu. Gençlerin spor yapmalarında önemli görevler üstlenen hakemlerimize her zaman olduğu gibi bundan sonra da desteğimiz sürecek. 2021-2022 sezonu hakemlerimiz ve amatör kümemiz için hayırlar getirsin” şeklinde konuştu. 

PLAKET  TÖRENİ

Sakarya Bölgesi hakem derneğinin organize ettiği hakem açılış akşamına plaket ödül töreni ile nokta konuldu.  Büyükşehir Belediye Başkanı  Ekrem Yüceye  İHK Başkanı Özgür Aygün plaket verirken, Dernek Başkanı Gürkan tekneci Başkan Yüceye  forma takdim etti. ASKF Başkanı  Yaşar Zımba dernek Başkanı  Gürkan Tekneciye çiçek vererek açılışa farklı bir renk kattı. Eski hakem büyüklerinden yaşayan efsane Reşit Çekere, Sakarya’nın her açışına koşarak gelen, Sakarya’ya ayrı bir sevgisi olan  eski MHK Başkanlarından Mustafa  Çulcuya plaket verildi.

Yorumlar (0)