banner212

banner211

SAKARYALI HAKEMLER SEZONU AÇTI

İlimiz hakemleri 2018-2019 sezonunun açılışını gerçekleştirdi. Sakarya Atatürk Stadı’nda yapılan açılış törenine protokol üyeleri büyük ilgi gösterdi.

Süper Amatör 27.09.2018, 17:11 28.09.2018, 09:47 UTKU KAYNAR
SAKARYALI HAKEMLER SEZONU AÇTI
banner218

İlimiz hakemleri 2018-2019 sezonunun açılışını gerçekleştirdi. Sakarya Atatürk Stadı’nda yapılan açılış törenine protokol üyeleri büyük ilgi gösterdi.

İlimiz hakemleri yeni sezonun açılışını Sakarya Atatürk Stadı’nda gerçekleştirdi. Hakem camiasının tam kadro hazır bulunduğu açılış törenine protokol üyeleri de büyük ilgi gösterdi. Vali Yardımcısı Bekir Dınkırcı, Büyükşehir Belediye  Başkanı Zeki Toçoğlu, TFFHGD Genel Merkez Başkanı Dr Abdurrahman Arıcı, Bursa TFFHGD Başkanı ve Genel Merkez Bölge Sorumlusu, Özgür Uçak, İl Hakem Kurulu Başkanı Ahmet Kemiksizoğlu, TFFHGD Sakarya Şube Başkanı Özgür Aygün, Sakaryaspor2un eski kulüp başkanı Vedat Yaşlıca, Futbol İl Temsilcisi Tezcan Demir, TFF Bölge Müdürü Ferruh Sezgin, Saha Komiserleri Dernek Başkanı Mahmut Güzel, Amatör Futbolcular Derneği Başkanı Ömer Bektaş ve ASKF Başkanı Yaşar Zımba açılışta hazır bulundu.

Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, TFFHGD Genel Merkez Başkanı Dr Abdurrahman Arıcı’ya tablo hediye etti. TFFHGD Sakarya Şube Başkanı Özgür Aygün ise, Başkan Toçoğlu’na forma hediye ederek desteklerinden dolayı teşekkür etti.

DAHA İYİ OLACAĞIZ

Açılış konuşmasını yapan TFFHGD Başkanı Özgür Aygün, “Futbolun vazgeçilmezlerinden olan hakemlik futbolun keyifli bir şekilde izlenmesinde önemli bir rolü bulunmaktadır. Biz hakemler olarak yaptığımız işe önem veriyor ve her seferinde bir öncekinden daha iyi olmaya çalışıyoruz. Değerli hakemlerim, bizler bu günden itibaren daha çok çalışarak kendimizi geldiğimiz noktadan daha da ileriye taşıyacağız. Her türlü desteği esirgemeden bizlere sağlayan, hakem ve gözlemci evini eden Başkanımıza teşekkür ediyorum. Sakarya her zaman sizin desteğinizle birlikte büyüyecektir” dedi.

HEDEF SÜPER LİG

İl Hakem Kurulu Başkanı Ahmet Kemiksizoğlu, “Kurulumuzla birlikte toplanarak amaç ve hedeflerimizin neler olduğunu belirledik. Bugüne kadar Sakarya, yetiştirdiği futbolcularla anılmıştır. Biz Sakarya’nın artık hakemlikte de söz sahibi olmasını istiyoruz. Bu konuda çok çalışmalıyız. Süper Lig’e hakem çıkarmayı amaç edindik. Başkanımız Zeki Toçoğlu biz hakemlere çok önemli bir hediye sundu. Camiam adına teşekkür ediyorum” sözlerine yer verdi.

SPORA HİZMET EDİYORUZ

ASKF Başkanı Yaşar Zımba, “Hayatım boyunca her zaman spor ile iç içe oldum. Hakemlikte yaptığım için kendimi hakem olarak görüyorum. Hakemler ile spor kulüpleri arasındaki ön yargıyı ortadan kaldırmayı amaçlıyoruz ve bunu başardığımıza inanıyorum. Birlik ve beraberlik içerisinde şehrimiz sporuna hizmet sunmaya devam edeceğiz” dedi.

BİRLİKTE OLURSA BAŞARIRIZ

TFFHGD Genel Başkanı Abdurrahman Arıcı, “Başkanımız Zeki Toçoğlu’na bizlere her konuda yardımcı olduğu için müteşekkirim. Bugün sezon açılışlarını gerçekleştirmek üzere burada toplanmış bulunuyoruz. Biz hakemler olarak başaramayacağımız hiçbir şey yoktur. Bunları kardeşlik, sevgi ve birlik içinde yapmamız gerekiyor. Eğer Süper Lig’de temsilcilerimiz olması gerekiyorsa bu, buradaki birliktelikten geçer. Hepimizin buna yardımcı olması gerektiği inancındayım. 2018-2019 sezonunda tüm kardeşlerime başarılar diliyorum. Saygılar sunuyorum.

banner220
Yorumlar (0)