Sakaya caddesi lige hazır

Sakarya Süper Amatör Lig’e bu sezon ilk kez mücadele edecek olan Sakarya Cadesi Pazar günü başlayacak olan yeni sezon öncesi hazırlıklarını tamamladı

Süper Amatör 30.10.2021, 22:46 SporExpres
Sakaya caddesi lige hazır

Sakarya Süper Amatör Lig’e bu sezon ilk kez mücadele edecek olan Sakarya Cadesi Pazar günü başlayacak olan yeni sezon öncesi hazırlıklarını tamamladı. Lacivert Siyahlılar da Kulüp yöneticisi Reyhan Pastanesi sahibi Serkan Cihan akşam yapılan antrenmanı ziyaret ederek oyunculara tatlı ikram etti.

Antrenör Melih Uzunözmen 20 transfer yaparak kadroyu oluşturduklarını belirterek yeni sezonun tüm takımlar için hayırlı uğurlu olmasını dilediğini söyledi. Uzunözmen transferde  Erenlerspor’dan İsmail Uzunalıoglu ,Tolga Kul, Mertcan Hoşgör, Fatih Genç, Eren Kahraman , Eren Polat , Mithatcan Oskay, Rıza Can, Ensar Sert, Hakan Yener, Anıl Yılmaz, Ömer Aksoy, Tarık Ateş Eskişehirspor’dan Osman Gövtaş Serdivanspor’dan Görkem Şen , Antakya Belediyespor'dan Mustafa Çelik, Kalaycıspor’dan Sefa Karahasan, Aykut Duran İznikspor’dan Deniz Toplu Kırkpınarspor’dan Fırat Boğaz’ı kadrolarına kattıklarını belirtti.

Yorumlar (0)