banner212

banner211

Şampiyon Geyvespor'dan teşekkür

Geyvespor Kulübü Başkanı Erdinç Tuna ve yönetim kurulu üyeleri, İlçe Kaymakamı İlyas Memiş ile Belediye Başkanı Murat Kaya’yı makamında ziyaret etti.

Süper Amatör 30.05.2018, 14:37 30.05.2018, 14:40 UTKU KAYNAR
Şampiyon Geyvespor'dan teşekkür
 

Geyvespor Kulübü Başkanı Erdinç Tuna ve yönetim kurulu üyeleri, İlçe Kaymakamı İlyas Memiş ile Belediye Başkanı Murat Kaya’yı  makamında ziyaret etti.

 

2017-2018 sezonunda Sakarya 1.Amatör Liginden Süper Amatör ligine yükselme  başarısı gösteren Geyvespor Kulübü Başkanı  Erdinç Tuna ve yönetim kurulu üyeleri, Kaymakam İlyas Memiş ile Belediye Başkanı Murat Kaya’yı makamlarında ziyaret ederek  desteklerden dolayı teşekkür ettiler.

HEDEF ALTYAPI

Süper Amatör liginde kalıcı olmak istediklerini ifade eden Geyvespor Başkanı Erdinç Tuna;  "Sezon boyunca kendilerine gösterdikleri yakın ilgi ve destek için Kaymakamımız İlyas Memiş ile Belediye Başkanımız Murat Kaya’ya teşekkür ediyoruz. Bizler her kapısını çaldığımızdan bizlere hep destek verdi ve bizlerin şampiyonluğunda emekleri büyük oldu. Hep birlikte Geyve olduk, hedefimiz yeni alt yapımız ile futbolda marka ilçe olmaktır” diye konuştu.

FORMA HEDİYE ETTİLER

Geyve Belediye Başkanı Murat Kaya, ziyaretten memnuniyet duyduğunu belirterek; "Kulüp Yönetimine ve önümüzdeki yılda Geyve Spor’a Süper Amatör Ligde başarılar diledi.Başkan Kaya ayrıca Şampiyon Geyvesporumuzun değerli yönetimine bu anlamlı plaket ve bu güzel forma için teşekkür ediyorum, dedi.

Kaymakam İlyas Memiş, “Süper Amatör Ligine yükselme başarısı gösteren Geyvespor futbol takımı önemli bir başarıya imza attı. Futbol takımının oyuncuları başta olmak üzere başarıda emeği bulunan herkese teşekkür ediyorum. İlçemizin takımı şampiyon olarak bizlere büyük gurur yaşattı. İnşallah bu başarılı grafik bir üst ligde de  olur da bizlerde takımımızla daha da fazla gururlanırız” dedi.

Yorumlar (0)