banner212

banner211

Şampiyonluğun en güçlü adayıyız.

Süper Amatör ligde mücadele eden As Akyazıspor da hedefler şampiyonluk üzerine çizildi. Antrenör İbrahim ALTUNTAŞ göreve gelir gelmez yardımcılığına eski yıllardan beri beraber görev yaptığı Yakup AYNACI getirildi.

Süper Amatör 15.08.2016, 17:49 15.08.2016, 17:50 UTKU KAYNAR
 Şampiyonluğun en güçlü adayıyız.
banner218

Bu sezon yeni yapılanmaya giden Sarı Siyahlı ekip As Akyazıspor geçtiğimiz aylar da Teknik direktör  olarak İbrahim ALTUNTAŞ ile anlaştıklarını duyurmuşlardı.  

Süper Amatör ligde mücadele eden As Akyazıspor da hedefler şampiyonluk üzerine çizildi. Antrenör İbrahim ALTUNTAŞ göreve gelir gelmez yardımcılığına eski yıllardan beri beraber görev yaptığı Yakup AYNACI getirildi. 


İbrahim ALTUNTAŞ ve Yakup AYNACI geçtiğimiz sezon Kuzulukspor’da görev yaptılar. 
As Akyazıspor’un yeni teknik direktörü İbrahim ALTUNTAŞ ilk röportajını Spor muhabirimiz Emre FİDAN’a verdi. 


GÜÇLÜ KADRO KURMAK İSTİYORUZ.

As Akyazıspor’un genç antrenörü İbrahim ALTUNTAŞ, her takımın inişli çıkışlı dönemleri olabileceğini ifade ederek, “ Şampiyonluğun en büyük adayıyız” dedi.

Genç hoca İbrahim ALTUNTAŞ “ Oynadığımız maçları kazanmak zorundayız. Ama lig uzun bir maraton. Şampiyonluklar ve başarılarda kolay gelmiyor. Ben göreve gelir gelmez Yakup hocamız ile birlikte çalışmalarımıza başladık. Önceliğimiz Akyazılı olup farklı takımlarda top koşturan yetenekli sporcularımızı As Akyazıspor’a transfer etmek. Benim her gitmiş olduğum takımda ilk hedeflerim şampiyonluktur. 

BUNU BAŞARABİLECEK GÜÇTEYİZ.
Bunu başarabilecek güçte ve inançtayız. Antrenmanlarımızı takip edenler gayet neşeli olduğumuzu ve iyi çalıştığımızı görüyordur. Önemli olan çalışıp, birlik olup önümüzdeki  sezonda alınan kötü sonuçları taraftarlarımıza unutturacağız. Bunu başarabilecek güçteyiz ve şampiyonluğun en büyük adayıyız. ,

Bunu başarabilecek güçte ve inançtayız. Dışarıdan çok kötü durumdaymışız gibi gösteriliyor. Ben öyle olduğunu düşünmüyorum. Antrenmanlarımızı da takip edenler gayet neşeli olduğumuzu ve iyi çalıştığımızı görüyordur. Önemli olan çalışıp, birlik olup bu kötü olarak gösterilen zamandan tekrar iyi duruma gelmektir. Bunu başarabilecek güçteyiz ve şampiyonluğun en büyük adayıyız.''


Oyuncularımızdan yönetimimize kadar herkes büyük hedefleri gerçekleştirmek istiyor, biz de bunun mücadelesini vereceğiz. Kulüp başkanımız Sait BEŞİR beni bu göreve layık gördü. Bende ne yönetimimizin ne taraftarlarımızın bana güvenini boşa çıkarmayacağım. Eminim ki ilerleyen zamanlarda her şey iyi olacaktır. Son olarak Akyazı ilçe halkımıza demek istediğim Ligler başlayınca As Akyazısporumuzu stada gelerek desteklesinler. Onların bizi desteklemesi oyuncularımız için çok önemli bu takım Bal Ligine yakışır o yüzden Akyazı bizi desteklemeli diyerek sözlerini noktaladı. 

EMRE FİDAN / YENİGÜN 

Yorumlar (0)