banner212

banner211

Sapanca Gençlik sil baştan

Geçen sezon Recep Yavaş ve Celal Yavaş’lı kadrosuyla başarılı bir perfoırmans ortaya koyan Sapanca Gençlik takımından bu sene sadece 3 oyuncu kaldı.

Süper Amatör 06.09.2012, 12:07
Sapanca Gençlik sil baştan
banner218

Geçen sezon Recep Yavaş ve Celal Yavaş’lı kadrosuyla başarılı bir perfoırmans ortaya koyan Sapanca Gençlik takımından bu sene sadece 3 oyuncu kaldı. Antrenör Osman Başer geçen seneki kadrodan sadece 3 oyuncunun takımda kalacağını diğerleriyle iplerin koptuğun söyledi. 3 haftadır idmanlara devam ediyoruz diyen Antrenör  Başer istediğim takımı oluşturmak için mücadele ediyorum. Fakat bazı futbolcuların davranışları karşısısnda söyleyecek bir şey bulamadğını  ifade etti.

 

3 OYUNCU VAR

2012-2013 sezonunda kaleci Rıdvan Kiracıoğlu, sağbek Yusf Yıldız ve Solbek Abdullah Kocadağ’ın dışında takımda kimse kalmadığını söylen Başer “ Daha düne kadar bizimle anternmaralar çıkıp bu sene  bizimle olduklarını söyleyen futbolcularımın davrnayıları karşısında şaşırıyorumBenimle idmanlara çıkıp, bu senen seninleyiz hocam demelerine rağmen bazı futbolcular benim arkamdan başka takımlarla görüşüyorlar. O yüzdern bir çoğuyla yoıllarımızı ayırmayı uygun gördük “ dedi

 

10 GENÇ TAKVİYE

Bu sene gençlerden yana takviye yapacaklarını ifade eden Antrenör Başer, 1992 ve 1993 doğumlu sporcularımızın  10 tanesini Sapanca gençlik A takımına monte etmeye çalışıyoruz. Lisanslarını aldıktansonra kimliklerini spqor kamuoyuna açıklayacağım” dedi.

 

ÜMİTLE GÖRÜŞÜYORUZ

Antrenör Başer 3.Ligin takımını yapıyoruz derken şu anda Karasusporlu Ümit’le görüşmelerin sürdüğünü ve kendisiyle prensipte   anlaştıklarını söyledi. Başer  Ümit’le  anlaşıp ona Sapanca Gençlik formasını giydirmek isitoyruyoruz. Stoper sorununu çözmek içini uğraş veriyoruz dedi.

 

Haber: Sezgin ERGİN /YENİ SAKARYA

banner220
Yorumlar (0)