banner212

banner211

Sapancaspor'da 2 futbolcu kadro dışı

Süper Amatör Lig'in iddialı ekiplerinden Sapanca Gençlikspor'da iki futbolcu kadro dışı bırakıldı

Süper Amatör 01.11.2019, 22:22 UTKU KAYNAR
Sapancaspor'da 2 futbolcu kadro dışı
banner218

Süper Amatör Lig'in iddialı ekiplerinden Sapanca Gençlikspor'da  iki futbolcu kadro dışı bırakıldı. Yeşil Beyazlıların iki tecrübeli oyuncusu İshak Ekici ve Levent Demiray'ın süresiz kadro dışı bırakıldığı öğrenildi.

Sapanca Gen.likspor kulüp başkanı Can Cengiz Çetin tarafından yönetim kurulu adına yapılan açıklamada şu ifadeler yer aldı:

"Sapanca Gençlik Spor Kulübü ile AS Akyazıspor  arasında 03.11.2019 tarihinde Sapanca Atatürk Stadyumu'nda gerçekleşecek karşılaşmanın 31.10.2019 tarihinde gerçekleştirilen antrenmanında, takım kaptanlarımızdan Levent Demiray ve İshak Ekici'nin idman sırasındaki disiplinsiz davranışları neticesinde, yönetim kurulumuz aynı gün akşam saatlerinde olağanüstü olarak Kulüp Başkanımız Cengiz Çetin başkanlığında toplanmış, yapılan değerlendirmeler neticesinde iki oyuncumuzun süresiz kadro dışı bırakılmasına karar vermiştir.Tüm oyuncularımızın, teknik heyetimizin ve camiamızın bilmesini isteriz ki kimse Sapancaspor'un kurumsal kimliğinin üzerinde değildir. Aslolan Sapancaspor'dur. Bu doğrultuda aldığımız ve alacağımız tüm kararlarımız Sapancaspor'umuzun menfaatleri doğrultusundadır."

İshak Ekici ve Levent Demiray'ın teknik heyetin vereceği program çerçevesinde çalışmalarını takımdan ayrı olarak devam edeceği öğrenildi.

Yorumlar (0)