banner212

banner211

Sapancaspor sahaya indi

Sapanca Gençlikspor bugün yapılan ilk antrenmanla sezona çalışmalarına başladı. Altyapı Antrenörü Nuri Çelik idaresinde gerçekleşen antrenmana 11 futbolcu katıldı.

Süper Amatör 16.09.2013, 10:39
Sapancaspor sahaya indi
banner218

Sapanca Belediye Kompleksinde gerçekleşen çalışma öncesi Başkan Umut Sıy sapanca.com.tr kameralarına konuştu.


Takımın liglerin başlayacağı 28 Eylül tarihine kadar hazır olacağını belirten Başkan Sıy, ”Bugün antrenman için sahaya indik. Mazereti olan arkadaşlarımız yarın ve yarından sonra katılacak. Yeni transferimiz Fatih Sarı’da Pazar günü çalışmalara katılacak. Yine aynı kalitede başka bir futbolcu ile görüşmelerimiz devam ediyor. Bu görüşmelerin sonucu da bu akşam yada yarın belli olacak. Sezona kongreden dolayı geç başladık. Ancak hocamız liglerin başlayacağı 28 Eylül’e kadar takımı hazırlayacağına inanıyor. Bizde hocamıza inanıyoruz” dedi.


Başkan Sıy, İzmir kampının zamansızlıktan ertelendiğini ancak takımın Kırkpınar’da veya kendi otellerinde kampa gireceğini açıkladı. Sıy, “İzmir’de ki kamp programını futbolcularımızın eksik olması ve mesafenin uzak olmasından dolayı tehir ettik.  Devre arasına aldık. Ancak futbolcularımız yinede Fenerbahçe kürek takımının durumuna göre Kırkpınar’da yada kendi otelimizde bir hafta kampa girecek. Oteli boşaltarak futbolcularımızın konsantresini bozacak her türlü unsura engel olacağız” diye konuştu.


Açıklamasında prosedürlerin uzun sürmesi sebebi ile yeni yönetim oluşturamadıklarına da değinen Başkan Sıy, “Çalışmalarımız devam ediyor ancak dernekler masasından henüz evraklarımızı alamadık. Prosedürler uzun sürdü. Yeni yönetim oluşturamadık, mevcut yönetimimizle toplantı ve istişareler devam ediyor. Sezonu bekliyoruz sezon açılışı için Sapanca Atatürk Stadyumuna bir organizasyon yapıyoruz. O organizasyonun sonunda da kurbanımızı kesip sezonumuzu açacağız” dedi.

 

SAPANCA.COM.TR

 

Yorumlar (0)