banner212

banner211

Sapancaspor'da yeni başkan Bülent Pulat

Başkan Umut Sıy’ın görevinden ayrılmasının ardından boşalan başkanlık koltuğuna Bülent Pulat oturdu.

Süper Amatör 13.10.2014, 21:44 13.10.2014, 23:21 UTKU KAYNAR
Sapancaspor'da yeni başkan Bülent Pulat
banner218
Başkan Umut Sıy’ın görevinden ayrılmasının ardından boşalan başkanlık koltuğuna Bülent Pulat oturdu.

Saat 21:00’da olağanüstü olarak toplanan Sapanca Gençlikspor Yönetim Kurulu sonrası açıklamalarda bulunan As Başkan ve Basın Sözcüsü Yunus Gümüşel Başkan Yardımcısı Bülent Pulat’ın oybirliği ile Başkan seçildiğini belirtti.


Bu güne kadar yaptıklarından dolayı eski Başkan Umut Sıy’a teşekkür eden Bülent Pulat ise sapanca.com.tr’ye yaptığı açıklamada, Sapanca Gençlikspor’un hak ettiği yere gelebilmesi için canla başla çalışmaya devam edeceklerini söyledi.


Yönetim Kurulu’na teşekkür eden Pulat, “Kulüp yönetimindeki arkadaşlarıma tekrar teşekkür etmek istiyorum. Beni bu göreve layık gördüler. İnanıyorum ki hep birlikte Sapanca Gençlikspor olarak çok daha güzel, çok daha büyük başarılara imza atacağız” dedi.


Bilindiği gibi Sapanca Gençlikspor yönetimi Umut Sıy’ın istifası sonrası sürpriz bir kararla Hakan Koçer’i görevinden alarak yerine takımın yardımcı teknik direktörü Bülent Belat’ı getirmişti.


Başkan ve Teknik direktörün isimlerinin Bülent olması, “Sapanca Gençlikspor’da Bülent’ler Dönemi”nin de başlangıcı oldu.

banner220
Yorumlar (0)