banner212

banner211

Serdivanspor 2- Demirspor 2

BİRBİRLERİNİ YEDİLER

Süper Amatörl ligin 4 haftasında Serdivan stadında karşı karşıya gelen iki güçlü ekibin mücadelesinde kazanan çıkmadı.

Süper Amatör 04.01.2012, 05:10
Serdivanspor 2- Demirspor 2
banner218
BİRBİRLERİNİ YEDİLER

Süper Amatörl ligin 4 haftasında Serdivan stadında karşı karşıya gelen iki güçlü ekibin mücadelesinde kazanan çıkmadı.


 


 


Karşılaşmaya oldukca hızlı başlayan Serdivanspor 8 dk Fatih attığı golle 1-0 öne geçti.Bu golün ardından ataklarını sıklaştıran Sarı siyahlılar 2 net posisyondan faydalanamayınca ilk yarı bu scor ile sona erdi.


İkinci yarıda ise farklı bir Demirspor vardı sahada.65 dk fatihin serbes vuruştan atığı güzel gol ile beraberliği yakalayan Mavi beyazlılar bu golden 3 dk sonra  Mustafa ile 2-1 öne geçmeyi başardı.


 


Demirspor  ikinci golün ardından oyunu rolantiye almak isteyince Serdivansporun rakip kaledeki baskısı arttı.78 dk kullanılan köşe vuruşunda K.Hakan düzgün bir kafa vuruşu ile topu Demirspor ağlarına gönderdi.Bu golün ardından oyun  her iki tarafın içinde gerginleşirken maçın hakemi Yunus Eren verdiği kararlar ile her iki akımın tepkisini topladı.Özellikle 80 dk Yunus Emrenin ikinci sarı kartı görerek oyundan atılması Demirsporlu oyuncuların uzun süre itiraz etmesine yol açtı.


Stat:Serdivan


Hakemler: Yunus EREN* ,Ahmet ÖZTÜRK*,Müjdat DUMAN**


 


SERDİVANSPOR:Yasin*,B Hakan***,Ayhan**,Kerim*,Kadir*,Gökhan**,K.hakan**,Fatih ***,Samet*,Mehmet**(Oğuz**),Ayku Çalık**(Faruk*)


 


Antrenör:Reşat Salpat *


 


DEMİRSPOR:Tolga*,Gökhan**Mehmet Giray*,Yunus Emre**(KK 80 DK),Yasin**,Ali*,Olkan**,Emre*(Faruk***)Mustafa***,Harun**,Emrah*(Özer*)


Goller: Dk 8Fatih,DK 78 K.Hakan (Serdivanspor)


Dk 65 Faruk ,Dk 68 Mustafa  (Demirspor)


Resimleri Büyütmek için tıklayın 
Yorumlar (0)