banner212

banner211

Serdar Ergelen; Birlikte Başaracağız

Süper Amatör Lig'in iddialı ekiplerinden Karasuspor antrenörü Serdar Ergelen Play Off hakkında ki düşüncelerini açıkladı

Süper Amatör 03.04.2020, 16:23 UTKU KAYNAR
Serdar Ergelen; Birlikte Başaracağız
banner218

Süper Amatör Lig'in iddialı ekiplerinden Karasuspor antrenörü Serdar Ergelen Play Off  hakkında ki düşüncelerini açıkladı

ZORLUK DERECESİ YÜKSEK

Serdar Ergelen" Bulunduğumuz lig itibari ile iki guruptan oluşan süper amatör ligi maalesef söylüyorum ki vasat geçen lig sürecinden ,birden zorluk derecesi yüksek bir Play off sistemine geçiyorsunuz buda ister istemez takımlarını en kritik maçlarda görme şansınız oluyor ve ben bunu doğru bulmuyorum. Oyuncu grubunu sezon başı kampıyla beraber zaten sert bir antrenman döneminden geçirip lige giriyorsunuz ki üzülerek söylüyorum karşınızda ligi forse edecek takım sayısı bir bilemedin iki, buda fiziksel ve mental açıdan oyuncu grubunu ,motivasyon açısından da yönetici ve teknik kadroyu etkiliyor.ve siz takımınızı en kritik olan Play of maçlarında görüyorsunuz. Bu statü gereği bana yanlış geliyor açıkçası" dedi.

KUPAYI KAZANACAĞIZ

Ergelen" Play of ta her takıma saygı duyuyorum çünkü adını o 6 takım arasına yazdırmış bir emek vermiş ki hak kazanmışlar. Karasupor bulunduğu her ligde her zaman başarılı olmak için mücadele etmiştir. Play off tek maç usulü olduğu için bazen sürprizleri de içinde barındıran bir sistem o yüzden Sapancaspor gibi daha önce formasını giydiğim önemli bir camia var, keza Serdivanspor bu maçları bir çok kez oynamış bir kulüp Erenlerspor , yeni yapılanma ile her şeyini ortaya koyacaktır. Kışlaçay bizim grupta belki kimse bahsetmiyor ama saha içinde sorun çıkarabilecek bir takım. son olarak ta Dereköy var onlarda geriden gelerek Arifiye'yi saf dışı bıraktılar ve etkili oyunculara sahipler. fakat biz Karasuspor olarak futbolun doğruları adına ne varsa tüm benliğimizle yönetim taraftar ve futbolcu teknik kadro olarak kupayı kazanmak için orada olacağız" dedi.

BABADAN MİRAS

Ergelen"Öncelikle şunu söyleyebilirim ki Karasupor bana babadan ve dayılarımdan miras kalmadır. ben o kutsal formayı çok küçük yaşlarda babamın başkanlığı ve dayılarımın oyunculuk dönemlerin de ,onların sırtlarından terli formalarını alarak giydim. Tabi Allah bize bu kulüp te oyuncu ve teknik adamlık yapmayı aynı anda nasip etti. Bu anlamda'da geçmiş başkanlarımızdan ve halen onursal başkan olarak bilinen sevgili abim Yılmaz Ekşiye bana bu fırsatı verdiği için ,sizin arıcılığınız ile teşekkür ediyorum. Mehmet Akbaş önderliğin de şuan mevcut yönetimimize de yapmış oldukları alt yapı hamlesi, tesisleşme ve ileriye dönük karasuspor'a gelir ve vizyon sağlayacak projelerinden dolayı teşekkür ediyorum. Karasuspor bir markadır ve bu markayı kim olursa olsun her zaman en iyi şekilde temsil edecektir. Bu anlamda geçmiş dönemlerde başkanlık yapmış kulübe sahip çıkmış bu kulüp için elini taşın altına koymuş bütün idareci ve yöneticilerde şükranlarımı sunuyorum" dedi.

banner220
Yorumlar (0)