banner212

banner211

Sinan Sarı takımdan ayrılış sebebini açıkladı.

AS Akyazıspor eski takım kaptanı Sinan Sarı sert konuştu.

Süper Amatör 04.01.2012, 06:45
Sinan Sarı takımdan ayrılış sebebini açıkladı.
banner218
AS Akyazıspor eski takım kaptanı Sinan Sarı sert konuştu.


AS Akyazıspor takım kaptanı olan Sinan Sarı Bekirpaşa spor maçı sonrası kadro dışı bırakılmış antrenör Ekrem Erdoğdu ise istifa ederek takımdan ayrılmıştı .Olayın üstünden 1 Ay geçmesine rağmen Sinan Sarı neden kadro dışı kaldığına dair bir basın açıklaması yaptı

SİNAN SARIDAN BASIN AÇIKLAMASI.

Öncelikle tüm spor camiasına ve sporu seven herkese sevgi ve saygılarımı dilemek istiyorum.bilindiği üzere ben kaptanlığını yaptığım takımım AS Akyazı spor dan süresiz kadro dışı kaldım.Sebebi ise belirtilmedi kamuoyuna fakat neden ise Akyazı ilçesinde yersiz yersiz konuşmalara denk geldim .Şimdi olayları  sizlerle paylaşmak istiyorum, ben sezon başı birçok kulüp ile görüşmeme rağmen kendi ilçeme hizmet vermek adına AS Akyazı spor ile anlaştım AS Akyazı ile Evlilik yapacağım bana sadece bu konuda yardım yapın diyerek  pazarlık bile yapmadan anlaştım anlaştığımdan bu yana da futbolculuk haricinde  birçok işlerde de bulundum malzeme bile yıkadım hocalarla birlikte seve seve de yaptım hatta o kadar ki bir gece hastanelik  bile oldum yüksek ateşten !

Olaylara gelince en son oynadığım bekirpaşa maçında verdiği gerginlikten dolayı hocama gereksiz ve belki de yersizce sözlerde bulundum bu sözler ise ‘yeter artık be ben senden daha çok düşünüyorum bu takımı ben Akyazılıyım tribüne de dönerek ben Akyazılıyım Akyazılı dedim sadece bu! ben ne kulübüme ne formama ne taraftarıma ne de ilçeme bir saygısızlık yapmadım yapmam da! sevgili Ekrem hocam ile konuştuk ve helalleştik zaten Ekrem hoca da istifasını vermiş takımdan ayrılmıştı daha sonra ki ilk antrenmandan sonra ki gün yönetimde bir toplantı yaptılar tesiste ve beni süresiz kadro dışı bıraktılar sebebi ise benim hoca ya karşı bağırmammış ! Şimdi soruyorum sizlere bana bu zamana kadar söz verip de sözünü yerine bile getirmeyen bunca borca harca girip düğün yaptıktan sonra beni işsiz bırakan ve o tesisteki futbolculara bir gün haliniz nedir diye bile sormayan bu insanlara ne demeli !

Anlamadığım ne biliyor musunuz bizler futbolcuyuz işimiz bu bir insan düğünü olacağı zaman maaşını isteyemez mi ? bu suç mu ? aldığım cevap ne peki şaka gibi inanın benim atölyem demi çalışıyorsun ! bana kerestemi sattın vs. ben bu gibi birçok sıkıntılara rağmen kulübümü satmadım ve asla da satmam ama şuan resmen inanın satıldım ! Bu hak değil !

Düğün günüme gelince maç gününe denk geldiği için bende üzgünüm kulübüm adına fakat önceden ayarlandığı için bir şey yapamadım lakin bu insanın ömründeki en önemli gün benim içinde öyle ! bu konuda da bilgi vereyim dedim !Önceki yıllardan da kulüp de alacakları olanlar varmış fakat ben yine de dedim ki ben buralıyım her zaman yüz yüze bakıyoruz böyle şeyler olamaz diye meğer doğruymuş ! şimdi hak zamanı! Bu hak mı !

Ben ama burada ama ahrette hakkımı arayacam ve hakkımı helal etmiyorum şuan bir sürü sıkıntılarla uğraşıyorum Rabbim her sıkıntının çaresini verir inşallah !Her olanda da bir hayır vardır diyerek herkesi kendi vicdanına bırakıyorum.Rabbim herkesin gönlüne göre versin!Haber: Emre Finan / Kuzuluksesi.com

Yorumlar (0)