banner212

banner211

Söğütlüspor-Yıldırımspor: 0-1

[gallery]

Yıldırımspor 1-0 galip geldiği maçta, ligin ilk yarısında 8-0 yenildiği Söğütlüspor'dan hem rövanşı hemde 3 puanı alarak rahatladı.

Süper Amatör 12.02.2012, 19:00
Söğütlüspor-Yıldırımspor: 0-1
banner218
[gallery]

Yıldırımspor 1-0 galip geldiği maçta, ligin ilk yarısında 8-0 yenildiği Söğütlüspor'dan hem rövanşı hemde 3 puanı alarak rahatladı.Kardan temizlenmiş balçık sahayı andıran zeminde Yıldırımspor daha atak ve daha çok gol pozisyonuna giren takım oldu.İlk yarı 0-0 sona erdi.

İkinci yarı atak oynayan yine Yıldırımspor'du.Fatih Çelik 57 nci dakikada santradan getirdiği top'la kaleye indi, 18 çizgisi önünden sert vurdu ve maçın tek gol'ünü attı.

Maçın İlk yarısı sona erdiğinde Söğütlüspor yedek oyuncusu Mustafa  Yıldırımsporlu Sinan ve Eyüp ile sert tartışmaya girdi.Hakem ilk yarı bitiş düdüğünden sonra 3 futbolcuya da sarı kart gösterdi.Boynunda görevli kartı olmada sahada görev yapan saha komiseri İsmail,  bu esnada  Kemal Pekin ile  Maçı takip eden arkadaşımıza ağır laflar ile hakaret edince araya girenler ortalığı yatıştırdı. Arkadaşımız Suat Beyenal saha komiserini Söğütlü Belediye Başkanı Ertuğrul Özcan'a şikayet etti.

Saha : Söğütlü

Hakemler: Arif Sucuoğlu *** Sibel Kolçak *** Burak Akkan ***

Söğütlüspor:  Burak ** Serkan * (Mehmet ** ) Semih * (K.Yasin ** ) Selahattin ** Kadir ** Ömer ** Emrah * Enes * Caner * (Murat * ) Muhammed ** Birkan *

Antrenör:Fevzi Çapkınlar

Yıldırımspor:Oğuzhan *** Furkan Bozkurt *** Furkan Gez *** Fırat Boğaz *** Egemen **** Semih *** Sinan *** (Alkan ** ) Fatih çelik **** Kadir Ordukaya **** (Mutlu **) Oğuz *** Eyüp *** Çağatay (**)

Antrenör: Murat Gürtürk

Gol:Dk 57 Fatih Çelik

[gallery link="file" orderby="title"]

banner220
Yorumlar (0)