banner212

banner211

SPOR ADAMLARI'NDAN KARAOĞLAN'A DESTEK

Atilla Karaoğlan'a bir destekte Sakarya Spor Adamları Derneği'nden geldi.

Süper Amatör 28.09.2018, 09:47 UTKU KAYNAR
SPOR ADAMLARI'NDAN  KARAOĞLAN'A DESTEK
banner218

TFF 1.Lig'de geçtiğimiz hafta oynanan Balıkesirspor-Ümraniyespor müsabakasını yöneten ve bu müsabakanın devre arasında saldırıya uğraşan ilimiz hakemlerinden Atilla Karaoğlan'a bir destekte Sakarya Spor Adamları Derneği'nden geldi.

Sakarya Bölgesi Hakemlerinden Atilla Karaoğlan'a Balıkesirspor-Ümraniyespor maçında yapılan saldırı sonrası bir çok sivil toplum kuruluşundan kınama gelmişti. Sakarya Spor Adamları Derneği , Karaoğlan'a bir geçmiş olsun ziyaretinde bulundu. Yaşanan olaydan dolayı üzüntülerini belirten Dernek Başkanı Zeki Öztürk Atilla Karaoğlan'a ayrıca A Klasman'a terfi ettiği için plaket takdim etti.

Başkan Öztürk; "Dernek olarak hiç bir hakem kardeşimize en ufak bir zarar gelmesini asla istemeyiz dolayısı ile tüm hakemlerimizin sonuna kadar yanındayız. Atilla Karaoğlan'a yapılan saldırıda güvenlik zaafiyeti olduğunu göz önünde bulundurarak daha sıkı tedbirler alınması, sporda şiddet ve suç işleyenleri, özelliklede hakemlerimize karşı küfür ve fiili saldırıda bulunanların cezalandırılmaları hususunda tekrar gözden geçirilmek üzere Spor Bakanlığımızı, İçişleri Bakanlığımızı, Futbol Federasyonumuzu göreve davet ediyoruz." dedi.

banner220
Yorumlar (0)