banner212

banner211

Süper Amatör hazırlık turnuvası başladı

Sakarya Süper Amatör Lig'inde yeni sezonun başlamasına kısa bir süre kalan bu sezon ilk defa bir hazırlık turnuvası organize edildi.

Süper Amatör 10.09.2018, 19:37 10.09.2018, 16:54 UTKU KAYNAR
Süper Amatör hazırlık turnuvası başladı

Sakarya Süper Amatör Lig'inde yeni sezonun başlamasına kısa bir süre kalan bu sezon ilk defa bir hazırlık turnuvası organize edildi. Amatör Futbol Dostları Turnuvası adı altında ilk kez düzenlenen turnuva pazar günü yapılan maçlarla start aldı. Şampiyonluk ve ya herhangi bir ödül amacı ile yapılmayan turnuvaya  Adapazarıspor , Kalaycıspori Harmanlıkspor, Hendek Dereköyspor, Sapancaspor ve Erenlerspor katılıyor

 Hazırlık turnuvasının ilk gününde Adapazarıspor ve Kalaycıspor üç puana uzandı. Harmanlık ile Hendek Dereköy berabere kaldı. Adapazarıspor’un ev sahipliğinde Karaman Stadı’nda oynanan ilk hafta maçlarında Arifiye Kalaycıspor, Erenlerspor’u 2-0, Adapazarıspor ise Saphancaspor’u 3-0’la geçerek üç puana uzandı. Harmanlıkspor ile Hendek Dereköyspor arasındaki karşılaşma ise 1-1’lik beraberlikle tamamlandı.

Sakarya Amatör Futbol Dostları Turnuvası’nda ikinci hafta heyecanı Salı günü yaşanacak. Sapanca ve Kalaycı Sahaları’nın ev sahipliği yapacağı müsabakalarda 16.00’da Erenlerspor ile Harmanlıkspor, 18.00’da Sapancaspor ile Hendek Dereköyspor ve 20.00’de Adapazarıspor ile Arifiye Kalaycıspor kozlarını paylaşacak. 

FOTO: KALAYCI, ADAPAZARI

TOPLU SONUÇLAR

Harmanlık-Hendek Dereköy: 1-1

Erenlerspor-Kalaycıspor: 0-2

Adapazarıspor-Sapancaspor: 3-0

--------------------------

SALI GÜNÜ

MAÇLARININPROGRAMI

Saha: Sapanca

16.00 Erenler-Harmanlıkspor

18.00 Sapancaspor-Hendek Dereköy

Saha: Kalaycı

20.00 Adapazarıspor-Kalaycıspor

Yorumlar (0)