banner212

banner211

Süper Amatör Play-Out Fikstürü

Tek devreli lig usulüne göre 11 takımın mücadele vereceği grupta son sırayı alan takım 1.

Süper Amatör 04.01.2012, 06:55
Süper Amatör Play-Out Fikstürü
banner218
Tek devreli lig usulüne göre 11 takımın mücadele vereceği grupta son sırayı alan takım 1. Amatör Kümeye düşecek


Süper Amatör Küme A ve B gruplarında ilk üçe giremeyen takımlar ligde kalmak için Play-Out grubunda mücadele edecekler. Tek devreli lig usulüne göre 11 takımın mücadele vereceği grupta son sırayı alan takım 1. Amatör Kümeye düşecek





Play-Out Fikstürü



1. HAFTA



Harmanlıkspor-Söğütlü



Yıldırımspor-TEKspor



Pamukova -Demirspor



Karaaptiler Akın-Hanlı



Sapanca G.-Geyvespor



Bekirpaşaspor BAY



2. HAFTA



Söğütlüspor-Yıldırımspor



Geyvespor-Bekirpaşaspor



Hanlı-Sapanca Gençlik



Demirspor-Karaaptiler A.



TEKspor-Pamukovaspor



Harmanlıkspor BAY



3. HAFTA



Yıldırım-Harmanlıkspor



Pamukovaspor-Söğütlü



Karaaptiler A.-TEKspor



Sapanca G.-Demirspor



Bekirpaşa-Hanlıspor



Geyvespor BAY



4. HAFTA



Söğütlü-Karaaptiler A.



Harmanlık-Pamukova



Hanlı-Geyvespor



Demirspor-Bekirpaşa



TEKspor-Sapanca G.



Yıldırımspor BAY



5. HAFTA



Pamukovaspor-Yıldırım



Karaaptiler Akın-Harmanlık



Sapanca Gençlik-Söğütlü



Bekirpaşa-TEKspor



Geyvespor-DEmirspor



Hanlı BAY



6. HAFTA



Söğütlüspor-Bekirpaşa



Harmanlık-Sapanca G.



Yıldırım-Karaaptiler A.



Demirspor-Hanlı



TEKspor-Geyvespor



Pamukovaspor BAY



7. HAFTA



Karaaptiler A.-Pamukova



sapanca Gençlik-Yıldırım



Bekirpaşa-Harmanlıkspor



Geyvespor-Söğütlüspor



Hanlıspor-TEKSpor



Demirspor BAY



8. HAFTA



Söğütlüspor-Hanlı



Harmanlıkspor-Geyvespor



Yıldırım-Bekirpaşa



Pamukova-Sapanca Gençlik



TEKspor-Demirspor



Karaaptiler Akın BAY



9. HAFTA



Sapanca Gençlik-K.Akın



Bekirpaşa-Pamukovaspor



Geyvespor-Yıldırımspor



Hanlıspor-Harmanlıkspor



Demirspor-Söğütlüspor



TEKspor BAY



10. HAFTA



Söğütlüspor-TEKspor



Harmanlıkspor-Demirspor



Yıldırımspor-Hanlı



Pamukovaspor-Geyvespor



Karaaptiler Akın-Bekirpaşa



Sapanca Gençlik BAY



11 HAFTA



Bekirpaşa-Sapanca Gençlik



Geyve-Karaaptiler Akın



Hanlıspor-Pamukovaspor



Demirspor-Yıldırımspor



TEKspor-Harmanlıkspor



Söğütlüspor BAY



 











Yorumlar (0)