banner212

banner211

Süper Amatörde Son Haberler

Süper Ligde Büyük Çekişme devam ediyor.

Süper Amatör 04.01.2012, 05:20
Süper Amatörde Son Haberler
banner218
Süper Ligde Büyük Çekişme devam ediyor.

Süper liginde 11.Maçlarda takımların birbirlerini takip eden puanları elde etmek için çok çekişmeli gecen maçlar daha da iyi olacak.


A ve B Grubunda çok çekişmeli geçeceği izlenimi veren takımlar iddialılar.


 


 


Harmanlıkspor


Play-ofa kalma mücadelesi veren Harmanlıkspor ve K. Akınspor geçen hafta oynadığı maçlarda avantaj sahibi Harmanlıkspor oldu.


Pazar günü oynanan maçta Harmanlıkspor K.Akınsporu 3–2 yenerek 18 puanla A Grubu sıralamasında dördüncü sıraya yerleşti. En yakın takipçisi Garajlar Taç spor bu hafta oynayacağı maçın skoruna göre sıralamada Harmanlıkspor un yenilmesini beklemekte


 


 


Sardıvanspor


Sardıvanspor liginde emin adımlarla aldığı puanlarla liderliğini 25 puanla sürdürüyor. Ligin Nağ mağlup takımı olan Sardıvanspor gecen hafta Demirsporu tek golle yenerek liderliğini garantiledi. İstikrarlı bir çizgiyle yolunu devam eden Sardivanspor oynadığı maçlar sonu aldığı puanlarla göz doldurdu.


 


 


Yıldırımspor


Sapancasporu yenmesine rağmen puan sıralamada Sapancasporun en yakın takipçisi olarak B grubunda play-ofa kalma mücadelesini sürdürecek. Yıldırımspor Sapanca karşısında hayati bir maç sergileyerek aldığı üç puanla ferahladı. Kulüp içi kötü günleri geri bırakarak artık önüne bakarak yoluna devam etmek istemesi de doğal.


 


 


As Akyazıspor


Lideri yakalamak için tüm maçlarını kazanarak yoluna devam ediyor. H. Gündoğdusporun bir puan gerisinden gelen As Akyazıspor gücünü gösterdi.Şuanda liderin bir puan arkasından takip eden As Akyazıspor hedefi lider olarak bitirmek.


 


 


Karasuspor.


 10 Haftadan buyana yenilgisiz ligini sürdüren H.gençlik  Gündoğdusporu yenme mutluluğu yaşayan Karasu spor değerli bir üç puan alarak galip geldi. İlk dört takıma kalarak play-ofa kalma hesapları yapan Karasu spor sezon sonunda lider olarak bitirmek istiyor.

Yorumlar (0)