Taban Birlikleri Pamukova'da buluştu

Sakarya Amatör Spor Kulüpler Federasyonu ve Türkiye Faal Futbol Antrenörleri Derneği Sakarya Şubesi’nin birlikte düzenlediği ilçe turları devam ediyor.

Süper Amatör 02.03.2023, 21:46 02.03.2023, 21:48 SporExpres
Taban Birlikleri Pamukova'da buluştu

Sakarya Amatör Spor Kulüpler Federasyonu ve Türkiye Faal Futbol Antrenörleri Derneği Sakarya Şubesi’nin birlikte düzenlediği ilçe turları devam ediyor. Sezon başında başlayan etkinlik çerçevesinde yapılan ilçe ziyaretlerinde kulüplerin ve antrenörlerin sorunları üzerinde durularak çözüm önerileri masaya yatırıldı.

DEVAM EDECEK

Bugün Pamukova ilçemizde, dertleşme, bilgilendirme Toplantımızı gerçekleştirdik. Askf Başkanı Yaşar Zımba, Pamukova İçe spor Müdürü Mehmet Atmaca, İl Hakem Kurulu Hakem Eğitmeni ve Hakem Atama Sorumlusu Fatih Altıntaş,  Ligleri devam eden takımların yöneticileri ve antrenörlerinin katılımıyla Gölpark’ta yapıldı.  Toplantıların ilerleyen haftalarda diğer ilçelerde devam edeceği öğrenildi.

TEŞEKKÜR ETTİ

TÜFAD Sakarya Başkanı Tamer İlaçan; ‘’Ev sahipliği yapan Mehmet Atmaca hocamıza katılımcılar adına teşekkür ederiz. Sevgi, Saygı, Hoşgörü ve Sabır ile aşamayacağımız, üstesinden gelemeyeceğimiz hiçbir sorun yoktur. Futbolumuzun, Taban Birliklerinin tüm paydaşları için, bıkmadan ,yılmadan, usanmadan " eğitim ve öğretim kesinlikle temel şarttır. ‘’ dedi.

Yorumlar (0)