Taşburunspor-Garajlar Taçspor:0-4

Taşburunspor sahasında ağırladığı Garajlar Taçspor karşısında tel tel döküldü ve her iki yarıda da kalesinde gördüğü 2 şer golle sahadan 4-0 mağlup ayrıldı.

Süper Amatör 26.01.2014, 13:59 26.01.2014, 14:03 UTKU KAYNAR
Taşburunspor-Garajlar Taçspor:0-4
 Süper Küme A gurubunda mücadele eden  Taşburunspor sahasında ağırladığı Garajlar Taçspor karşısında tel tel döküldü ve her iki yarıda da kalesinde gördüğü 2 şer golle sahadan 4-0 mağlup ayrıldı.

Geçtiğimiz hafta deplasmanda 2 kırmızı kartlı oyuncusu Birol ve kalecisinden mahrum bir kadro ile sahaya çıkan Taşburun rakibi karşısında hiçbir varlık gösteremedi. Geride Tamer de kırmızı kartla oyun dışı kalınca mağlubiyet kaçınılmaz oldu.

Taşburunsporun ayakta kalan tek oyuncusu ise Soner di.

 

SAHA: Taşburun

HAKEMLER: Gökhan Kahyacık *** B. Can Semercioğlu*** Z. Abidin Erdoğan ***

Kırmızı Kart Dk.45 Tamer Taşburunspor

 

TAŞBURUNSPOR:Burak* Mustafa* (Erdem*)Soner*** Yasin* Tamer (KK dk.45) Mehmet* Yasin S.** İslam* Sezer** Ferhat* Hakan* (Uğur*)

ANTRENÖR:Fikri Karakaş

 

GARAJLAR TAÇSPOR: Erkan*** M.Ali*** İsmet*** Eray*** Emre*** Hakan*** İlkay** (Cikan**) Uğur*** Volkan*** (Cüneyt**) Muhammet*** Emrullah*** (Kadir**)

ANTRENÖR: Kamil Tantaoğlu

GOLLER: Dk.26 Emre, Dk.37 Volkan, Dk.55 Muhammet (Pen) dk.60 Muhammet (Garajlar Taçspor)

HABER:Alaattin ONUR


Yorumlar (1)
msbayrak 10 yıl önce
ben kalaycıspor traftarıyım nıye burda kalaycıspor la ilgili haberler yapılmıyo hep belırlı takımlar yapılıyo nezaman baksam hep aynı takımların haberlerı var ama size sole dıyım kalaycıspor bu sene sampiyanluğa aynıyacaktır..