Taşburunspor Kupasını aldı

2.Amatör Küme’de şampiyonluk hedefine ulaşan Taşburunspor şampiyonluk kupası ve madalyalarını aldı.

Süper Amatör 21.07.2023, 11:05 SporExpres
Taşburunspor Kupasını aldı


TAŞBURUN KUPASINI ALDI
Sakarya 2.Amatör Küme’de sezonu şampiyonlukla tamamlayan Taşburunspor şampiyonluk kupası ve madalyalarını aldı. Grup maçlarının ardından play-off etabında da başarılı bir performans sergileyen Akyazı ekibi yeniden 1.Amatör Küme’ye dönmenin sevincini yaşadı.
TÖREN DÜZENLENDİ
Play-off son maçında beraberlik ile ayrılarak şampiyonluğu garantileyen Taşburunspor için Akyazı Hacıoğlu Et Lokantası’nda şampiyonluk yemeği düzenlendi. Hüseyin Öztürk’ün katkıları ile düzenlenen yemekte Taşburunspor’a şampiyonluk madalyaları ve kupası teslim edildi. Futbol İl Temsilcisi Tezcan Demir, Sakarya Amatör Spor Kulüpler Federasyonu Genel Sekreteri Ahmet Silahçı’nın katıldığı törende kulüp başkanı Hasan Öztürk ev sahipliği yaptı.
HEDEF ŞAMPİYONLUK
İl Temsilcisi Tezcan Demir ve ASKF Genel Sekreteri Ahmet Silahçı antrenör Aydın Camez ve futbolculara tek tek kupa ve madalyalarını takdim etti. Başkan Hasan Öztürk, Bir sezonun emeğinin karşılığını aldıkları için çok mutlu olduklarını belirterek. Önümüzdeki sezonda şampiyonluk hedefi ile lige çıkacaklarının sinyalini verdi /Ömer Sarıca

Yorumlar (0)