banner212

banner211

Tayfur Havutçu'dan Hendek Boğazspor'a Sürpriz

Süper Amatör Lig'in yeni ekiplerinden Hendek Boğazspor yeni sezon öncesi hazırlıklarını antrenör Mehmet Çalışkan nezaretinde sürdürüyor.

Süper Amatör 02.09.2016, 11:18 02.09.2016, 11:29 UTKU KAYNAR
Tayfur Havutçu'dan Hendek Boğazspor'a Sürpriz
banner218
 
Süper Amatör Lig'in yeni ekiplerinden  Hendek Boğazspor yeni sezon öncesi hazırlıklarını antrenör Mehmet Çalışkan nezaretinde sürdürüyor.


Hendek Kazimiye stadında yapılan çalışma sırasında kırmızı beyazlılara Beşiktaş'ın efsane oyuncularından Tayfur Havutçu sürpiz bir ziyarette bulundu. Bir dönem Beşiktaş Teknik Direktörü olarakta görev yapan Sakaryalı Teknik Adam futbolcular ile tek tek selamlaşarak başarılar diledi. Havutçu genç oyunculara başarının çok çalışmaktan geçtiğini hatırlatarak bir lig maçında onları izlemeye geleceğinin sözünü verdi.


Futbolculara sakatlıksız başarılı bir sezon dileyen Havutçu, Teknik Direktör Mehmet Çalışkan ve Başkan Şenol Taşkın ile bir süre saha kenarında idmanı seyretti.


Türk Futbolu için önemli bir değer olan Tayfur Havutçu'nun ziyaretinin kendileri için büyük onur kaynağı olduğuna değinen Hendek Boğazspor Kulüp Başkanı Şenol Taşkın, "ziyaretleri ile hem bize hem futbolcularımıza moral verdiği için kendisine çok teşekkür ederiz " dedi.


banner220
Yorumlar (0)