banner212

banner211

Tekspor Sezonu Açtı

Hedefimiz şampiyonluk

Süper Ligin yeni takımlarından Tekspor yeni sezonu kendi tesislerinde yaptığı törenle açtı.

Süper Amatör 04.01.2012, 04:50
Tekspor Sezonu Açtı
banner218
Hedefimiz şampiyonluk

Süper Ligin yeni takımlarından Tekspor yeni sezonu kendi tesislerinde yaptığı törenle açtı. Kırmızı-Beyazlı takımın antrenörü Tamer İlaçan, hedeflerinin üst sıralar oyduğunu söyledi.Açılış yapıldı
Süper Ligin yeni takımlarından Tekspor, yeni sezonu kendi tesislerinde gerçekleştirdiği törenle açtı. Açılış töreninde Tekspor Yönetim Kurulu, SEDAŞ ve TEİAŞ Yöneticileri, oyuncuların aileleri, oyuncular ve teknik heyet yer aldı. Açılışın töreninin sonunda yeni sezonun kazasız belasız sonuçlanması adına kurban kesildi. Tekspor yeni sezonu kendi tesislerinde yaptığı açılışla merhaba dedi. Kırmızı-Beyazlı takım bu sene kadrosuna yaptığı takviyeler ile güçlendi. Tekspor, Yalovaspor'dan Soner, Samsun Telekom'dan Barış, Hendekspor'dan M.Kemal Bulut, İbrahim, Ferizlispor'dan Yusuf, Kışlaçayspor'dan Ender, Fethiyespor'dan Selçuk ve Karasusporlu Zeki'yi transfer etti.
Süper Lig'de yeni sezonda güçlü bir kadro ile mücadele edeceklerini belirten Başkan Süleyman Tarım, çok iyi oyuncuları kadrolarına kattıklarını belirtti. Tarım, "Bu sezon hedefimizi şampiyonluk olarak belirledik. Kadromuzu da bu çerçevede yaptığımız transferlerle kurduk. İyi bir sezonun sonunda hedefimize ulaşmayı istiyoruz" şeklinde konuştu.


 


Kaynak:Yenihaber

banner220
Yorumlar (0)