banner212

banner211

Toçoğlu’ndan Hakemlere Müjde

Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu tarafından Türkiye Faal Futbol Hakemleri ve Gözlemcileri Derneği’ne müjdesi verilen tesis projesinde hazırlıklar tamamlanıyor

Süper Amatör 14.06.2016, 13:46 14.06.2016, 15:16 UTKU KAYNAR
Toçoğlu’ndan Hakemlere Müjde
banner218
 Türkiye Faal Futbol Hakemleri ve Gözlemcileri Derneği'ne müjdesi verilen tesiste projenin hazır olduğunu açıklayan Başkan Toçoğlu, "Hakem ve gözlemcilere sözünü verdiğimiz tesisin projesi hazır. Yeni spor yatırımı yaklaşık 350 metrekare alan üzerine inşa edilecek. Kafeteryası, idari odaları ve toplantı salonu ile hakemlerimizin tüm ihtiyaçlarına karşılık verecek spor yatırmının kısa süre içerisinde ihalesine çıkıyoruz. 
Hayırlı olsun" dedi.


Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu tarafından Türkiye Faal Futbol Hakemleri ve Gözlemcileri Derneği'ne müjdesi verilen tesis projesinde hazırlıklar tamamlanıyor. Kısa süre önce hakemlere tüm gereklilikleri barındıran bir tesis inşa edeceklerinin sözünü veren Başkan Toçoğlu, projenin hazır olduğunu ve ihale aşamasına geldiklerini spor camiasına ilan etti. Toçoğlu, "Hedefimiz hakem ve gözlemcilerimiz için en iyi proje. Hayırlı olsun" diye konuştu.

Tesislerde Son Aşama
Başkan Toçoğlu, "Bildiğiniz üzere Türkiye Faal Futbol Hakemleri ve Gözlemcileri Derneği'ne kısa bir süre önce modern bir tesisin müjdesini vermiştik. Yeni Sakarya stadının hemen karşısında inşa edilen Atletizm Pisti'nin yanındaki alana bu tesisi kazandıracağımızı belirttik. Proje çalışmalarımıza başladık. Ekibimiz en kullanışlı proje üzerinde titiz bir çalışma yaptı. Geldiğimiz noktada projeyi hazırlamış bulunuyoruz. İnşallah kısa süre içerisinde yeni spor yatırımının ihalesini gerçekleştireceğiz" dedi.


Tüm Gerekliliklere Sahip

Proje ayrıntıları ile ilgili de bilgiler veren Başkan Zeki Toçoğlu, "Projemiz yaklaşık 350 metrekare alan üzerine inşa edilecek. İçerisinde kafeteryası, idari odaları ve toplantı salonu ile hakemlerimizin ihtiyaçlarına tam karşılık verecek bir tesis inşa edeceğiz. Atletizm Pisti'nin hemen yanında olması da hakemlerimizin çalışmaları açısından önemli olacaktır. İnşallah kısa süre içerisinde tüm gereklilikleri yerine getirerek yer tahsisini gerçekleştirmiş olacağız" ifadelerini kullandı.

Sözler Yerine Geliyor
Spora ve sporcuya dönük destekleri sürdürdüklerini belirten Başkan Toçoğlu, "Her zaman ifade ediyoruz; sporun ve sporcunun yanında olmak bizi memnun ediyor. Bildiğiniz gibi ilçelerimize sentetik sahalar kazandırıyoruz. Akyazı'da inşa ettiğimiz tesiste çalışmalar tamamlanmak üzere. Sapanca Hacımercan'a da kısa süre içerisinde bir sentetik saha kazandıracağız. Hamdolsun verdiğimiz sözleri yerine getirmenin mutluluğunu yaşıyoruz. Bu vesile ile hakemlere yapılacak yeni tesisin hayırlı olmasını diliyorum" şeklinde konuştu.


Yorumlar (5)
Teşekkürler 6 yıl önce
emeği geçen herkeze teşekkürler
#ayagakalkmazamanı
eski hakem 6 yıl önce
Baskan ozgur aygunu kutlar zeki baskanada cok tesekkur ederim hakemleri sahipsiz birakmadigi icin
Ersan küsmez 6 yıl önce
Tebrikler başkanım emeĝi geçen herkese teşekkürler
Ersan küsmez 6 yıl önce
Tebrikler başkanım emeĝi geçen herkese teşekkürler
İbrahim kaya 6 yıl önce
Zeki Başkan'ımıza çok teşekkür ederiz.TÜm emeği geçenleri tebrik eder hayırlı olsun.