banner212

banner211

Vali Balkanlıoğlu'ndan ASKF'ye ziyaret

Sakarya Valisi İrfan Balkanlıoğlu Sakarya Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu'nu ziyaret etti.

Süper Amatör 19.09.2018, 15:18 UTKU KAYNAR
Vali Balkanlıoğlu'ndan ASKF'ye ziyaret
banner218

Hüseyin Kama Amatör Evi'nde gerçekleşen ziyarette Vali Balkanlıoğlu'nu ASKF başkanı Yaşar Zımba, Gençlik ve spor il müdürü Fatih Çelikel, Futbol bölge müdürü Ferruh Sezgin karşıladı. Ziyarette  ASKF genel sekreteri Ahmet Orhan, başkan vekilleri Hasan Özkan, Recep Odabaş, yönetim kurulu üyeleri Mehmet Demir, Ali Palas, Cavit Yılmaz, Mehmet Bilgin, Adem Turan, Selçuk Kurt, Hasan Zandolu, GSİM spor şube müdürü Murat Acar, TFFHGD Sakarya şube başkanı Özgür Aygün, hakem Ahmet Öztürk, Futbol antrenörler dernek başkanı Tamer İlaçan, Saha Komiserleri dernek başkanı Mahmut Güzel, Disiplin kurulu üyesi Mahmut Akbaş'da hazır bulundu.

STADI GEZDİ

Ziyaretten duyduğu memnuniyetten dolayı ASKF başkanı Yaşar Zımba Vali İrfan Balkanlıoğlu’ na çiçek takdim etti. Yenileme işlemleri devam eden  Erenler Stadı'nı inceleyen Vali Balkanlıoğlu'na sahanın durumu hakkında ASKF başkanı Yaşar Zımba ve il müdürü Fatih Çelikel bilgiler verdi.

AMATÖR ADINA TEŞEKKÜR

Çok samimi bir ortamda geçen ziyaret için ASKF başkanı Yaşar Zımba “Sayın valimizi ziyaret ettiğimizde bize iadeyi ziyaret yapacağını söylemişti ve ziyaretini çok kısa sürede gerçekleştirdi. Valimiz Amatör spor branşlarına ve sporun her branşına yakın ilgi duyuyor. Bu ziyaret bile amatör futbola güç katacak. Amatör futbol başta olmak üzere, spor branşlarına verdiği destekten dolayı Valimize şahsım başta olmak üzere, temsil ettiğim camiaya adına teşekkür ederim.” Dedi.

Yorumlar (0)