banner212

banner211

Yaşar Yazıcı, Kulüpten içeri adım atamazlar

Akyazı belediye ve As Akyazıspor kulüp başkanı Yaşar Yazıcı Takımda kazan kaldırarak ayrılan futbolcular için açıklama yaptı

Başkan Yazıcı yaptığı açıklamada genel kaptan Birol Atasoy'u kulüp sosyal tesislerine göndererek durum hakkında bilgi almasını istedi.

Süper Amatör 19.03.2012, 14:38
Yaşar Yazıcı, Kulüpten içeri adım atamazlar
banner218
Akyazı belediye ve As Akyazıspor kulüp başkanı Yaşar Yazıcı Takımda kazan kaldırarak ayrılan futbolcular için açıklama yaptı

Başkan Yazıcı yaptığı açıklamada genel kaptan Birol Atasoy'u kulüp sosyal tesislerine göndererek durum hakkında bilgi almasını istedi. Genel Kaptan Atasoy, futbolcuları ikna edemeyince durumu başkan Yazıcı'ya bildirdi. Bunun üzerine sinirlenen başkan Yazıcı, kazan kaldıran tüm futbolcuların gönderilmesini istedi. Bunun üzerine başlatılan çalışma sonunda kazan kaldıran oyuncuların kulüple olan ilişkileri kesildi.

Akyazı belediye başkanı ve As Akyazıspor klüp başkanı gazetecilere yaptığı açıklamada Öğrendiğim kadarı ile futbolcular alacaklarını alamadıklarını ve sosyal tesislerde iyi yemek yiyemediklerini kazan kaldırmalarına gerekçe göstermişler.

Benim buna katılmam asla mümkün değildir. Sosyal tesislerimizde imkanlarımızın en iyisini onlar için kullandık. Evlerimizde yemediğimiz yiyecekleri futbolcularımıza yedirmeye çalıştık ve halen de aynı işi layıkıyla yapmak için gayret içindeyiz. O nedenle alacak konusuna bunu da ilave ederek kendilerini acındırmak istemişler. Benim buna katılmıyorum dedi.

Başkan Yazıcı Futbolcularımızın kulübümüzden alacakları sadece ve sadece 45 günlük bir alacaktır. Takımda oynayan oyuncularımızın tamamı yüzde 65 ile yüzde 90 arasında alacaklarını almış durumdadırlar. Ligin bitmesine daha iki ay var. Zaten bahse konu olan alacakları daO zamana kadar ödenecektir. Hal böyle olma sına rağmen bizim çocuk diye değerlendirdiğimiz Akyazılı futbolcuların ön ayak olup böyle bir olay çıkarmış olmalarını af etmem asla mümkün değildir.

 

 

ZEKİ VE ZEKERİYA BU KULÜPTEN İÇERİ ADIM ATAMAZLAR

 

Başkan Yaşar Yazıcı Zeki ve Zekeriya bizim çocuklarımız. Onların öncülük yaptığı bu kazan kaldırma işini hoş karşılamam asla mümkün değildir. Benim başkanlık yaptığım süre içinde ne Zeki ne de Zekeriya dhşl diğer Kazan kaldıran futbolcular bu kulüpten içeriye adımlarını dahi atamazlar dedi.

Yazıcı Hiç kimse ve hiçbir oyuncu As Akyazıspordan büyük değildir. As Akyazıspor kulübü çok büyük bir kulüptür. Kulübümüzün büyüklüğünü anlayamayanlarla bizim hiçbir işimiz olmaz. Takımdan 10 futbolcu gider 100 futbolcu takıma katılır. Akyazı futbolcu yatağıdır. İşte biz böyle büyük bir takımız dedi ve kazan kaldıran ve Karagümrük maçına gitmeyen futbolcuları ile antrenör Sadettin Demirtaş'ı şiddetle kınıyorum dedi.

 

 

İŞTE KAZAN KALDIRAN FUTBOLCULAR

 

 

Antrenör Sadettin Demirtaş,Zeki, Zekeriya, Yasin,İsmail,Erdi, Bahtiyar, H.Hüseyin, Osman, Zafer, Hakan, Gökhan, Şeyhmuz.

 

 

HABER:Alaattin ONUR

banner220
Yorumlar (0)