banner212

banner211

Yaşar Zımba; Geyve kulüpleri ile iftarda buluştu

geyve İlçesindeki Spor Kulüp Yöneticileri, “Metin Tesisi”nde ASKF Başkan Adayı Yaşar Zımba’nın iftarında bir araya geldi.

Süper Amatör 26.06.2015, 18:07 27.06.2015, 09:13 UTKU KAYNAR
Yaşar Zımba; Geyve kulüpleri ile iftarda buluştu
 Geyve İlçesindeki Spor Kulüp Yöneticileri, “Metin Tesisi”nde ASKF Başkan Adayı Yaşar Zımba’nın iftarında bir araya geldi.

Geyve Spor Kulübü Başkanı Neşet Çakır kısa açıklamasında şu bilgileri verdi: “7 Temmuz 2015 tarihinde yapılacak olan ASKF (Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu) Yönetimi seçimi ile ilgili olarak Başkan adayı olan Yaşar Zımba, Geyve İlçesindeki 13 spor kulüp yönetimine iftar yemeği verdi. Kızılkaya ve Bayat Spor Kulüpleri dışındaki spor kulübü yöneticileri, Zımba’ya destek verdiklerini açıkladılar.”

ASKF başkan Adayı olan Yaşar Zımba iftar yemeğindeki kısa açıklamasında şunları söyledi: ” Amatör Spor Kulüpleri bu güne kadar çok haksızlıklara uğradı. Maddi durumu iyi olamayan kulüpler liglere katılamıyor. Yıllardır ilçelerde doğru dürüst statlar yapılamadı. Yönetime geldiğimizde bu konuları çözeceğiz. Ulusal anlamda nasıl bir milli takımız var ise Sakarya’nın da bir milli takımı olacak. Milli takımlar ayarında hocalar bulacağız. En iyi topçuları bir araya getirerek onlara kamplar yaptıracağız. Lige katılamayan takımlarımıza maddi destek vereceğiz, liglere katılmalarını sağlayacağız. 24 saat telefonum açık, söylediklerimin arkasındayım. Söylediklerimi yapmazsam benim yüzüme karşı; sen ne şerefsiz adamsın, yalan söyledin dersiniz. Benim neler yapabileceğimi göreceksiniz.”

İftara katılan kulüp yöneticileri tek tek söz alarak desteklerini açıkladı.

Namık Cihan. Geyvemedya.com

Yorumlar (0)