banner212

banner211

Yaşar Zımba; “Yanlış anlaşıldım“

Başkan Yaşar Zımba ASKF resmi sitesinden yazılı bir açıklama yayınlayarak geçtiğimiz günlerde düzenlediği basın toplantısında antrenörlere ilişkin söylediği "Antrenörlerimizi yeterli görmüyorum" açıklamasının yanlış anlaşıldığını belirtti.

Süper Amatör 17.01.2018, 22:27 17.01.2018, 22:58 UTKU KAYNAR
Yaşar Zımba;  “Yanlış anlaşıldım“
 Sakarya Amatör Spor Kulüpler Federasyonu Başkanı Yaşar Zımba ASKF resmi sitesinden yazılı bir açıklama yayınlayarak geçtiğimiz günlerde düzenlediği basın toplantısında antrenörlere ilişkin söylediği "Antrenörlerimizi yeterli görmüyorum" açıklamasının yanlış anlaşıldığını belirtti.

Başkan Yaşar Zımba; " İlk yarı değerlendirmesi ve gelecekle ilgili yaptığımız söyleşide  antrenörlerle ilgili söylediğim bazı beyanlar yanlış anlaşılmış olup, aslında ilk yarıda  yaşanan bazı antrenörlerle ilgili oluşan sıkıntıları belirtmek istedim.Kastetmek istediğim belirli bir kaç antrenörden ibarettir.Yönetimimiz döneminde antrenörleri futbolun mihenk taşı olarak gördük ve kendilerine hak ettiği  değerleri göstermiş bulunmaktayız. Kesinlikle camiamızda görevlerini layığıyla sürdüren antrenörler için söylenen bir açıklama değildir.Kamuoyunu bilgilendirmek amacıyla bu açıklamayı yapma gereği duydum." ifadelerini kullandı.

Yorumlar (1)
Karasulu61 4 yıl önce
Çok acayip bir adam kara kutu gibi ne olduğunu bilemezsin ne dediğini kendi bile bilmiyor bunadıgerçi federasyondakilerin çoğu onun kafadan