Yeni Alandüzü Spor emin geliyor!

Yeni Alandüzü Spor Külübü Futbol Şube Sorumlusu Yüksel Çakır takımlarının son durumuyla ilgili açıklama yaptı.

Süper Amatör 04.06.2013, 11:46
Yeni Alandüzü Spor emin geliyor!

Çakır açıklamasında şunları yazdı

 YENİ ALANDÜZÜ SPOR Geri dönüyor, Bu sezon  2.Amatör Küme Merkez 3.Grupta mücadele eden futbol takımımız inanarak ve de güvenerek şampiyonluğa emin adımlarla ilerliyor.

Futbol takımımızı ve Yönetimimizi yeniden yapılandırarak,güçlü, koşan, hırslı, ve genç bir takım ve yönetim ile  yola çıktık, ve bu yolun sonu ŞAMPİYONLUK olur yada olmaz bunu ligin sonunda göreceğiz ama kulübümüz her zaman hedefi olan bir kulüp olmuştur. Kulübümüz o eski güzel günlerine geri dönecektir, verilen mücadele bunu içindir. Başkanı ile yönetimi ile futbolcusu  ile antrenörü ve taraftarı ile  tam bir uyum içerisinde olup, tamamı ile şampiyonluğa odaklanmış durumdadır.

Futbol takımımız şu ana kadar oynadığı futbol ile ne kadar iddialı bir takım olduğunu göstermiştir. Henüz mağlup olmadık,ligi namağlup bitirmek istiyoruz, bunu da başaracak güce ve inanca sahibiz. Bizlere her konuda destek veren Başkanımız Yaşar CEBE’ ye ve Yönetim kurulumuza   ve aynı zamanda takımımıza malzeme desteği veren  Narin Simit Fırını Sahiplerinde Emrah NARİN’EDE teşekkürlerimizi sunuyoruz.

Yeni Alandüzü Spor Şampiyonluğa koşuyor, Rakiplerimize saygımız var ama bu gruptan bir şampiyon çıkacak, oda YENİ ALANDÜZÜ SPOR olacaktır.

Yorumlar (0)