banner212

banner211

Yeni Hendekspor da İmdat Kum istifa etti

Yeni Hendekspor antrenörü İmdat Kum yaşanan mağlubiyet sonrası görevinden istifa ettiğini açıkladı.

Süper Amatör 27.04.2012, 15:28
Yeni Hendekspor da İmdat Kum istifa etti
banner218
Yeni Hendekspor antrenörü İmdat Kum yaşanan mağlubiyet sonrası görevinden istifa ettiğini açıkladı. Pazar günkü maça Alt yapı antrenörü Cengiz Tarım çıkacak

 

 

Yeni Hendekspor antrenörü İmdat Kum görevinden istifa ettiğini açıkladı.  Geçtiğimiz hafta sonu Hendek' te oynanan derbide Hendek Gençlik'e 2-0 yenilerek 7 puanda kalan Yeni Hendek antrenörü İmdat Kum görevi bıraktığını açıkladı. Kum düşüncelerimizi bir türlü sonuca yansıtamadık. Kocaali maçı, Kıkpınar maçı hep iyi olmak için çırpındığımız ama isteğidimiz sonucu alamadğımız maçlar oldu. Son maçta artık bu işi fazla sürdürmenin bir anlamının kalmadığını anladım. Dedi. Yönetim kurulu tafarından istifası hemen kabul edilen Kum'un yerine bu hafta oynanacak maçta takımın yeni hocası olarak UEFA B Lisansı bulunan Cengiz Tarım'ın olacağı ifade edildi.

 

TARIM KİM?

Denizlispor'da 2007 yılında kaleci antrenörü olarak görev yapacak olan Cengiz Tarım daha sonra Konya Torku Şeker, GASKİspor, Elazığspor, Çorumspor, İnegölspor ve Konaksporda görev yaptı. En son olarak Çankırıspor'da kaleci antrenörlüğü görevinde bulunan Yeni Hendekspor Alt yapı Antrenörü Tarım'ın büyük ihtimalle Harmanlıkspor maçında yedek kulübesinde olması bekleniyor.

 

Yorumlar (0)